Чудовий лікар, вже декілька років обстежуюсь. Прийом завжди проходить комфортно, лікар дуже компетентна.
Герман Тетяна Вікторівна
Спеціальність: акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, дитячий гінеколог, лікар УЗД
Кваліфікаційна категорія: вища
Медичний стаж: 22 років
Основні напрямки в медичній практиці:
Діагностика та лікування:
- порушення менструальної функції і нейроендокринних синдромів;
- жіночого безпліддя;
- порушень менструального циклу;
- захворювань шийки матки;
- інфекцій, що передаються статевим шляхом;
- запальних захворювань жіночих статевих органів.
Займається науковою діяльністю, приймає активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях,семінарах, присвячених питанням жіночого здоров'я, міжнародним та вітчизняним стандартам надання гінекологічної допомоги, здоров'ю матері, плоду, новонародженого тощо.
Сертифікати
Записатися на прийом
Відгуки
Знайшла професійного лікаря, якому можу довірити своє жіноче здоровʼя! Дуже уважна, приємна в спілкуванні. Якщо ви обираєте собі лікаря, то впевнено можете довіритися Тетяні Вікторівні.
Тетяна Вікторівна професіонал своєї справи! Гарно все пояснює, вміє заспокоїти, не призначає зайвого. Із вдячністю мої найкращі рекомендації!
Чудовий лікар, професіонал в своїй справі, та приємна людина! Прийом пройшов в комфортних умовах, з відчуттям що ти в надійних руках! А ще до початку прийому, лікар ознайомилась з моєю історією, і знала якого лікаря я відвідувала перед приходом до неї, з якою проблемою і ознайомлена з лікуванням, і мені не прийшлось багато пояснювати так як вона вже була в курсі. Тетяна Вікторівна, дякую Вам! Рекомендую!!!
Чудовий лікар і приємна людина. Знайшла проблему і підібрала правильне лікування! Я задоволена!
Лікар з Великої Букви! Чудова, чуйна, відповідальна людина. Прекрасний спеціаліст, який надасть компетентні відповіді на питання, допоможе чим зможе, назначить правильне лікування та буде його контролювати. Оперуючий лікар. Дуже вдячна Тетяні Вікторівні за своєчасну допомогу як лікарю, та, що не мало важливо, як людині. З найкращими побажаннями, від вдячних пацієнтів.
Дякую Тетяні Вікторівні за професійну консультацію! Провела ретельне обстеження, відповіла на питання та дала слушні рекомендації. Лікар дуже ввічлива та уважна, все дуже сподобалося.
Дуже хороший лікар! Не прописувала жодних зайвих ліків, вітамінів, аналізів. Все спокійно пояснювала та відповіла на всі запитання. Дуже спокійна та тактовна.
Дякую велике Тетяні Вікторівні, чудовий діагност та ще й оперуючий. Радію знайомству))
Тетяна Вікторівна - найкраща лікарка, вона - чудо! Її підхід досконалий. Під час огляду не відчуваєш дискомфорту, страху чи невпевненості. Без проблем відповість на всі питання, дуже детально проведе огляд, її професійний погляд виявить всі проблеми в організмі. Щиро рекомендую
Дуже рекомендую лікаря Герман Т.В. Раніше обслуговувалась тільки в неї а зараз їжджу спеціально з Польщі)
Це найкращий лікар у якого я була. За два візити виявила проблему, прописала лікування. 3 дні тому сдала аналізи, і ось, все в нормі))))))))))) Дякую Вам велике!