Найкращий лікар!!!
Лапенков Михайло Олександрович
Спеціальність: лікар УЗД
Кваліфікаційна категорія: друга
Медичний стаж: 25 років
Основні направлення в медичній практиці:
- УЗД органів черевної порожнини та нирок;
- УЗД органів малого тазу;
- УЗД молочних залоз;
- УЗД щитоподібної залози;
- УЗД лімфатичних вузлів та м'яких тканин;
- УЗД сечового міхура;
- УЗД простати, яєчок, калитки.
Учасник Всеукраїнського благодійного фонду академіка О.О. Шалімова у 2004-2005 рр., має відзнаки від обласних державних адміністрацій за надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню Харківської, Вінницької та інших областей, високий професіоналізм, відданість справі та активну громадянську позицію. Є постійним учасником міжнародних науково-практичних конференцій з питань новітніх технологій в ультразвуковій діагностиці.
Сертифікати
Записатися на прийом
Відгуки
Лікар дуже хороший. Уважний до усіх деталів. Рекомедую.
Лікар від Бога! Рекомендую!
Хочу щиро подякувати лікарю УЗД за професіоналізм, уважність і чуйне ставлення під час обстеження. Прийом пройшов у спокійній, комфортній атмосфері лікар усе чітко пояснював, відповідав на запитання та забезпечив максимальну уважність до деталей. Особливо цінно, що підхід був не просто технічним, а людяним я почувалася в безпеці, розуміючи, що мене не просто оглядають, а дійсно хочуть допомогти. Ультразвукове дослідження проводилось акуратно, без поспіху, з коментарями щодо кожного етапу це викликає довіру і спокій. Дякую за Вашу точність, доброзичливість і турботу. З такими фахівцями медична допомога стає не тільки ефективною, а й психологічно комфортною.
Лікар - професіонал! Приємна людина. Знаю багато років. Довіряю
Лікар - професіонал! Приємна людина. Знаю багато років. Довіряю
Дуже приємна людина і лікар ,детально все розповів і дав рекомендації !!!
Чудовий спеціаліст. Завжди розуміє де і в чому проблема. Знає як знайти рішення.
Лікар від Бога. Уважно вислухав, провів обстеження, все чітко роз'яснив, дав поради. Раджу звертатись до нього.
Михайло Олександрович чудовий спеціаліст - знайшов причину захворювання та поставив вірний діагноз. Заспокоїв, дав поради. Лікар від Бога! Дуже приємна людина. Прийду ще.
Шикарний лікар
Дуже досвідчений лікарь. Уважний до пацієнтів, приємний у спілкуванні. Була неодноразово, задоволена його роботою.
Михайло Олександрович - спеціаліст своєї справи! Вже не вперше проходила УЗД із лікарем. Уважний, тактовний, спостережливий. Дасть чудові поради та налаштує на позитивне мислення. Щиро дякую!
На мій погляд, Михайло Олександрович лікар класу - Експерт. Дуже рекомендую всім. Уважно слухайте його рекомендації.
10.02.23 була на прийомі у Михайла Олександровича. Ввічливий, терплячий, приємний у спілкуванні лікар, детально пояснює все, що треба знати, в цілому створює враження висококваліфікованого спеціаліста. Залишилась задоволена прийомом, якщо виникне необхідність, знаю, куди піду ще раз.
Михайло Олександрович-найкращий лікар УЗД! Дуже професійний, уважний, ввічливий і, головне, бачить всі негаразди в організмі, яких мало хто бачить з лікарів.велика йому подяка! Рекомендую усім!!!
Спасибо огромное. Побольше бы таких специалистов и людей с чутким сердцем!
Очень довольна осталась доктором! Все грамотно объяснил, устранил за 5 минут все страхи во мне!
Михаил Александрович,мы Вам доверяем.Спасибо.
Михайло Олександрович-лікар на 5+.Вже збилася із підрахунку,який раз до нього ходжу і кожен раз дуже привітний,чіткий і зрозумілий у висловлюваннях і рекомендаціях.Я і надалі буду на УЗД ходити до нього.Дякую Вам.
Нажаль, не розділяю захоплення пацієнтів, які залишили попередні відгуки, щодо гарного відношення лікаря:( Спілкування було схоже на звинувачення і моральний пресинг. Потрібно було виключити гострий апендицит у дитини, а дитячий хірург не приймав так швидко і я вирішила зробити узд. Лікар узд одразу звинуватив мене в тому, що я не виконую вказівок педіатра щодо консультації дитячого хірурга, а чомусь прийшли до нього. Що не поїхали у обласну лікарню у Боярку до хірурга (не знали - значить, так хотіли дізнатися). Якщо гострий апендицит не визначається на узд, про що я не знала і на рецепції мені також не підказали, то можна ввічливо все пояснити.
Добрый день! Лапенков Михаил Александрович очень квалифицированный специалист и замечательный человек! Обследуемся только у него всей семьёй уже года три. Здорово, что он теперь принимает и в Крюковщине. Советуем всем друзьям и знакомым! Здоровья, благополучия, довольных пациентов желаем! Спасибо!
Здравствуйте господа хорошие. Не могу не оставить комментарий. Была на прошлой неделе в доктора Лапенкова, благодарна за все. Мало того, что он не нашел то, чем меня пугали так и еще направил к врачу другой специальности, который подтвердил - Вы здоровы. За такими будущее, если не поедут в Европу. И клинике спасибо, за приём и уважение к возрасту. Я Наталия, мне 72.
Я гостя из другого города! В меня была проблема по женски (простите без уточнений). В моем городе мне ставили не очень приятный диагноз. Приехала к родственникам в Вишневый и они меня сводили к замечательному человеку и главное профи доктору Лапенкову Михаилу Александровичу. Посмотрел на мой вопрос, сделал все что от него требовалось, направил куда пойти дальше и СЕЙЧАС Я КАК НОВАЯ КОПЕЙКА. А готова была уже к худшему. Спасибо Богу что есть еще такие ДОКТОРА!
Лікарів багато, а лікарів-професіоналів своєї справи мало. Один з них є Лапенков Михайло Олександрович. Людина яка ставиться до кожного пацієнта, як до рідного. Якщо здоровя вимагає хірургічних чи інших втручань, він скаже і розкаже куди їхати і що робити далі. Такі кадри у великому дефіциті. Керівництву І.М. варто дорожити професіоналами. Дякую!!!
Спасибо огромное за то что вовремя отправили на сохранение(воспаление почек) . Очень сильно Вам благодарна!!! Вы действительно лучший врач!!!
Михаил Александрович замечательный доктор! Доверяем ему на все 100%. Всегда очень приветливый, внимательный, профессионал в своем деле. Кроме того, всегда вовремя умеет успокоить, когда это необходимо, либо подсказать на что стоит обратить внимание своевременно. Диагностика проводится четко, конкретно и по сути спасибо огромное!