Лапенков Михайло Олександрович

Спеціальність: лікар УЗД

Кваліфікаційна категорія: друга

Медичний стаж: 25 років

Основні направлення в медичній практиці:

Учасник Всеукраїнського благодійного фонду академіка О.О. Шалімова у 2004-2005 рр., має відзнаки від обласних державних адміністрацій за надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню Харківської, Вінницької та інших областей, високий професіоналізм, відданість справі та активну громадянську позицію. Є постійним учасником міжнародних науково-практичних конференцій з питань новітніх технологій в ультразвуковій діагностиці.

Записатися на прийом

Відгуки

Найкращий лікар!!!

01.06.2026
Ольга

Лікар дуже хороший. Уважний до усіх деталів. Рекомедую.

22.01.2026
Людмила

Лікар від Бога! Рекомендую!

02.12.2025
Юлія

Хочу щиро подякувати лікарю УЗД за професіоналізм, уважність і чуйне ставлення під час обстеження. Прийом пройшов у спокійній, комфортній атмосфері лікар усе чітко пояснював, відповідав на запитання та забезпечив максимальну уважність до деталей. Особливо цінно, що підхід був не просто технічним, а людяним я почувалася в безпеці, розуміючи, що мене не просто оглядають, а дійсно хочуть допомогти. Ультразвукове дослідження проводилось акуратно, без поспіху, з коментарями щодо кожного етапу це викликає довіру і спокій. Дякую за Вашу точність, доброзичливість і турботу. З такими фахівцями медична допомога стає не тільки ефективною, а й психологічно комфортною.

10.07.2025
Марія

Лікар - професіонал! Приємна людина. Знаю багато років. Довіряю

26.05.2025
Наталія

Лікар - професіонал! Приємна людина. Знаю багато років. Довіряю

26.05.2025
Наталія

Дуже приємна людина і лікар ,детально все розповів і дав рекомендації !!!

01.04.2025
Наталія

Чудовий спеціаліст. Завжди розуміє де і в чому проблема. Знає як знайти рішення.

10.01.2025
Вікторія

Лікар від Бога. Уважно вислухав, провів обстеження, все чітко роз'яснив, дав поради. Раджу звертатись до нього.

22.12.2024
Володимир

Михайло Олександрович чудовий спеціаліст - знайшов причину захворювання та поставив вірний діагноз. Заспокоїв, дав поради. Лікар від Бога! Дуже приємна людина. Прийду ще.

11.12.2024
Лілія

Шикарний лікар

06.11.2024
Ірина

Дуже досвідчений лікарь. Уважний до пацієнтів, приємний у спілкуванні. Була неодноразово, задоволена його роботою.

03.12.2023
Ольга

Михайло Олександрович - спеціаліст своєї справи! Вже не вперше проходила УЗД із лікарем. Уважний, тактовний, спостережливий. Дасть чудові поради та налаштує на позитивне мислення. Щиро дякую!

13.11.2023
Марина

На мій погляд, Михайло Олександрович лікар класу - Експерт. Дуже рекомендую всім. Уважно слухайте його рекомендації.

19.04.2023
Ігор

10.02.23 була на прийомі у Михайла Олександровича. Ввічливий, терплячий, приємний у спілкуванні лікар, детально пояснює все, що треба знати, в цілому створює враження висококваліфікованого спеціаліста. Залишилась задоволена прийомом, якщо виникне необхідність, знаю, куди піду ще раз.

04.03.2023
Ольга Б.

Михайло Олександрович-найкращий лікар УЗД! Дуже професійний, уважний, ввічливий і, головне, бачить всі негаразди в організмі, яких мало хто бачить з лікарів.велика йому подяка! Рекомендую усім!!!

05.12.2022
Інга

Спасибо огромное. Побольше бы таких специалистов и людей с чутким сердцем!

29.01.2022
Наталия

Очень довольна осталась доктором! Все грамотно объяснил, устранил за 5 минут все страхи во мне!

12.03.2020
Оксана

Михаил Александрович,мы Вам доверяем.Спасибо.

05.01.2020
Людмила

Михайло Олександрович-лікар на 5+.Вже збилася із підрахунку,який раз до нього ходжу і кожен раз дуже привітний,чіткий і зрозумілий у висловлюваннях і рекомендаціях.Я і надалі буду на УЗД ходити до нього.Дякую Вам.

23.11.2019
Олена

Нажаль, не розділяю захоплення пацієнтів, які залишили попередні відгуки, щодо гарного відношення лікаря:( Спілкування було схоже на звинувачення і моральний пресинг. Потрібно було виключити гострий апендицит у дитини, а дитячий хірург не приймав так швидко і я вирішила зробити узд. Лікар узд одразу звинуватив мене в тому, що я не виконую вказівок педіатра щодо консультації дитячого хірурга, а чомусь прийшли до нього. Що не поїхали у обласну лікарню у Боярку до хірурга (не знали - значить, так хотіли дізнатися). Якщо гострий апендицит не визначається на узд, про що я не знала і на рецепції мені також не підказали, то можна ввічливо все пояснити.

24.06.2019
Тетяна

Добрый день! Лапенков Михаил Александрович очень квалифицированный специалист и замечательный человек! Обследуемся только у него всей семьёй уже года три. Здорово, что он теперь принимает и в Крюковщине. Советуем всем друзьям и знакомым! Здоровья, благополучия, довольных пациентов желаем! Спасибо!

28.05.2018
Татьяна

Здравствуйте господа хорошие. Не могу не оставить комментарий. Была на прошлой неделе в доктора Лапенкова, благодарна за все. Мало того, что он не нашел то, чем меня пугали так и еще направил к врачу другой специальности, который подтвердил - Вы здоровы. За такими будущее, если не поедут в Европу. И клинике спасибо, за приём и уважение к возрасту. Я Наталия, мне 72.

05.05.2018
Наталья

Я гостя из другого города! В меня была проблема по женски (простите без уточнений). В моем городе мне ставили не очень приятный диагноз. Приехала к родственникам в Вишневый и они меня сводили к замечательному человеку и главное профи доктору Лапенкову Михаилу Александровичу. Посмотрел на мой вопрос, сделал все что от него требовалось, направил куда пойти дальше и СЕЙЧАС Я КАК НОВАЯ КОПЕЙКА. А готова была уже к худшему. Спасибо Богу что есть еще такие ДОКТОРА!

16.04.2018
Анна

Лікарів багато, а лікарів-професіоналів своєї справи мало. Один з них є Лапенков Михайло Олександрович. Людина яка ставиться до кожного пацієнта, як до рідного. Якщо здоровя вимагає хірургічних чи інших втручань, він скаже і розкаже куди їхати і що робити далі. Такі кадри у великому дефіциті. Керівництву І.М. варто дорожити професіоналами. Дякую!!!

28.01.2018
Андрій

Спасибо огромное за то что вовремя отправили на сохранение(воспаление почек) . Очень сильно Вам благодарна!!! Вы действительно лучший врач!!!

06.11.2017
Юлия

Михаил Александрович замечательный доктор! Доверяем ему на все 100%. Всегда очень приветливый, внимательный, профессионал в своем деле. Кроме того, всегда вовремя умеет успокоить, когда это необходимо, либо подсказать на что стоит обратить внимание своевременно. Диагностика проводится четко, конкретно и по сути спасибо огромное!

11.10.2017
Людмила