Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Гречанюк Аліна Валеріївна

Гречанюк Аліна Валеріївна

Спеціальність: акушер-гінеколог, лікар УЗД

Кваліфікаційна категорія: друга

Медичний стаж: 8 років

Основні напрямки в медичній практиці

Діагностика та лікування:

УЗД органів малого тазу.

Супровід вагітності.


Навчалась в Київському медичному університеті УАНМ та Національній медичній академії післядипломної освіти ім. Л.Л. Шупика МОЗ України.

Займається науковою діяльністю, приймає активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях,семінарах, присвячених питанням жіночого здоров'я, міжнародним та вітчизняним стандартам надання гінекологічної допомоги, здоров'ю матері, плоду, новонародженого тощо.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені * Натискаючи на кнопку «Залишити відгук», я даю згоду на обробку персональних даних і погоджуюся c політикою конфіденційності

Відгуки

 • Найкраща сімейна клініка! Імперіал Медіка відвідую з самого відкриття ( постійно з дітками обслуговуюся у сімейного лікаря , лікувалася у гінеколога Гречанюк, перевіряли зір у офтальмолога Євтушенко )і отже маю змогу отримувати якісну медичну допомогу і також маю змогу спостерігати як установа розвивається і удосконалюється -МОЛОДЦІ ! По перше головний показник - лікарі кваліфіковані , уважність до кожного пацієнта , індивідуальний підхід , основний склад лікарів не міняється і це не маловажно , звернувшись до лікаря через рік - непотрібно переказувати свою історію вся інформація є в електронному варіанті . А саме головне- з початком пандемії і до тепер клініка активно працює і надає допомогу усим хворим. З гордість можу сказати -МОЯ РІДНА КЛІНІКА!

  17 Квітня 2021 Marina

 • Дуже дякую Богу, що потрапила саме до цього лікаря) Професійна компетентність на вищому рівні!!!Окремо дякую їй за психологічну підтримку під час прийому та роз'яснення подальшого лікування)

  16 Березня 2021 Наталья

 • Сьогодні була на УЗД органів малого тазу у Гречанюк Аліни, записалась просто не конкретно до неї, бо була кіста тому періодично роблю УЗД. Як було круто, що майже випадково я попала до чуйної, приємної та милою лікарки. Дякую, тепер ще й на огляд запишусь обов'язково, саме до пані Аліни.

  17 Лютого 2021 Оксана

 • Это лучший доктор . Внимательная , вежливая. Был ужасный страх перед обследованием, мондраж. Не смотря на поставленный диагноз , я успокоилась . Врач супер !!!

  13 Лютого 2021 Лина

 • Спасибо большое Алине Валериевне! Очень хороший врач. Внимательно осмотрела, дала ответы на все вопросы. Успокоила и назначила лечение по результатам анализов. Я в восторге. Теперь всем буду ее советовать! Спасибо Вам, дорогой врач)))))))))

  11 Лютого 2021 Богдана

 • Потрапила до Аліни Валеріївни по рекомендації подруги, так як довгий час вже була на обстеженнях у різних лікарів і нічого не допомагало. Лікар провела обстеження, зробила УЗД і поставила правильний діагноз, який відрізнявся від того, що мені казали раніше. Після лікування я заабула про свої проблеми. Лікар приємна у спілкуванні, уважно вислухала, ставила багато питань про самопочуття. Тепер я рекомендую Аліну Валеріївну усім знайомим, бо впевнена у результаті

  11 Лютого 2021 Світлана

 • очень хороший доктор. профессионал, плюс человеческие качества на высшем уровне. Осталась довольна результатом лечения. Рекомендую.

  9 Лютого 2021 Оксана

 • Дуже сподобалася Аліна Валеріївна! Звернулася із проблемою лактостазу. Декілька сеансів масажу - і проблеми як і не було! Привітна людина і кваліфікований фахівець. Рекомендую без вагань!

  5 Серпня 2020 Анна

 • Не втомлююся перераховувати найкращих лікарів,спеціалістів і просто людей з великої літери цієї клініки і такою являється Аліна Валеріївна.Супер професіонал своєї справи.Дуже уважна,чуйна і просто хороша ЛЮДИНА) Раджу всім іти до неї.

  20 Липня 2020 Елена

 • Була у гінеколога Аліни Валеріївни, чудовий лікар.Уважна, приємна з чуйним підходом до пацієнта і його проблем! Дуже сподобалася ! Я знайшла для себе грамотного лікаря!

  10 Червня 2020 Олена

 • Наблюдалась всю беременность, все понравилось

  29 Травня 2020 Марина

 • Самий хороший лікар, Аліна Валеріївна, дуже добра, уважна, все докладно пояснить, навіть 10 разів коли потрібно ☝️ Була в багатьох лікарів, ніхто не міг поставити правильно діагноз, все добре, здорова. На першому сеансі Аліна Валеріївна помітила поліпи. Одне насолодження спілкуватися та лікуватися в такого професіонала

  23 Грудня 2019 Альона Яремчук

 • Вела мою вагітність, і я не пошкодувала ні разу,кращий лікар,рекомендую саме Аліну Валеріївну.

  13 Грудня 2019 Ірина

 • Звертаюсь не вперше Все чітко, зрозуміло і головне дієво. Лікування та плановий огляд проходжу не вперше Рекомендую Дякую

  9 Грудня 2019 Наталія

 • Аліна Валеріївна дуже гарний лікар і фахівець! Дуже сподобалось! Уважна та відповідальна, завжди вислухає, все доступно пояснить, допоможе. Рекомендую!

  14 Листопада 2019 Валерія

 • По хорошим отзывам моей знакомой которая лечится у Алины Валерьевны, я тоже обратилась к ней. Осталась очень довольна, для меня теперь это лучший врач гинеколог, наконец-то я нашла своего врача. Все подробно и доступными словами объясняет всю ситуацию и вопросы которые меня беспокоили. Аккуратна и компетентна.

  23 Жовтня 2018 Ксения

 • Очень хороший доктор, прекрасный специалист, очень помогла справится с проблемами по здоровью! Спасибо Вам большое!)

  8 Лютого 2018 Оля

 • Дуже гарний та привітний лікар. Людина на своєму місці. Мені сподобалося буду вас рекомендувати.

  19 Січня 2018 Анна