Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Каширіна Марина Володимирівна

Каширіна Марина Володимирівна

Спеціальність: інфекціоніст, гепатолог, вірусолог, паразитолог

Кваліфікаційна категорія: вища

Медичний стаж: 15 років

Основні направлення в медичній практиці:

 • діагностика та лікування гострих та хронічних вірусних гепатитів (А, В, С, E, D, TTV, SEN);
 • діагностика та лікування кишкових інфекцій (сальмонельоз, шигельоз, гострі гастроентероколіти тощо);
 • діагностика та лікування гельмінтозів (аскаридоз, лямбліоз, токсокароз, дірофіляріоз, ехінококоз, ентеробіоз (гострики) тощо);
 • діагностика та лікування ботулізму;
 • діагностика та лікування вірусних діарей (ротавірусна, пікорнавірусна тощо);
 • діагностика та лікування харчових токсикоінфекцій;
 • діагностика та лікування хвороби Лайма (кліщовий борреліоз);
 • діагностика та лікування повітряно-крапельних інфекцій (кір, краснуха, вітряна віспа, тощо);
 • діагностика та лікування скарлатини, кашлюку, дифтерії;
 • діагностика та лікування ГРВІ (грип, аденовірусна інфекція, риновірусна тощо);
 • діагностика та лікування герпетичних інфекцій (герпетичні інфекції, викликані 1 та 2 типом; оперізуючий лишай, вірус Епштейна-Барр, інфекційний мононуклеоз, цитомегаловірусна інфекція, герпесвірусні інфекції, викликані 6,7, 8 типом);
 • діагностика та лікування токсоплазмозу;
 • діагностика та лікування менінгококової інфекції;
 • діагностика та лікування бешихи (рожа);
 • діагностика та лікування правцю.

Діагностика TORCH-інфекцій у жінок, які планують вагітність, та у вагітних.

Консультування з питань вакцинації громадян, які планують подорож за кордон.


Закінчила Київський медичний університет УАНМ. Тривалий час спеціалізувалася на діагностиці та лікуванні гострих та хронічних вірусних гепатитів. Окрім значної клінічної практики займається науковою діяльністю, приймає активну учать у тематичних науково-практичних конференціях, семінарах.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені * Натискаючи на кнопку «Залишити відгук», я даю згоду на обробку персональних даних і погоджуюся c політикою конфіденційності

Відгуки

 • Важко знайти лікаря який може врятувати життя людини. Марина Володимирівна лікар з великої літери. Дуже вдячний їй за допомогу у тяжкий час,коли не знав де шукати порятунку. Її професійні якості, знання, вміння, небайдужесть і турбота до людей, спасла життя моєї мами в ту мить коли відвернулись інші лікарі. Щиро вдячний Марині Володимирівні за порятунок близької мені людини.

  8 Липня 2021 Вячеслав

 • Я тоже хочу сказать большое спасибо Марине Владимировне за её отношения к пациентам и в том числе ко мне она очень хороший врач, врач от бога.Я попала к ней на прием по рекомендации друзей и не ошиблась, действительно выслушала, объяснила все от А до Я, ответила на все интересующие меня вопросы на которые я не могла наити ответы.Благодаря Марине Владимировне я попала на программу по Гепатиту В,на безплатную программу, многие знают что это дорогостоящие процедуры и лечение и не всем по карману.От всего сердца желаю Марине Владимировне Здоровья и все что она делает для пациентов внимание и доброта чтоб вернулось в десятикратном размере к ней.Дай боже по больше таких одаренных врачей как Марина Владимировна.Удачи ей и карьерного роста.Спасибо ей за её золотое сердечко!. С уважением Александра.

  18 Червня 2021 Aleksandra colosova

 • Велике дякую, Марино Володимирівна, за ваше професійне відношення до своєї справи, за клопіт, увагу та допомогу в моєму одужанні :) 31-го грудня (наче початок всім відомої історії :) ) але я опинився в інфекційній лікарні з зашкалюючими результатами АЛТ и АСТ та позитивними маркерами гепатиту А та B. Такий ось "цікавий" подарунок мені видався на Новий Рік, Різдво та день народження, але ж як є. Хоча напевно саме справжнім подарунком стало те, що лікарем моїм доля назначила Марину Володимирівну. Можу відзначити її розуміння справи та доброзичливість до пацієнтів. Доступно і зрозуміло мені пояснила, що відбувається зі мною і як перебуватиме лікування, та які можуть відбуватися складнощі, якщо що... Інтуітивно віддавшись в ці надійні руки, і виконуючи усі настанови лікаря, моє одужання пройшло на відмінно. В результаті лікування я повністю одужав, переоцінив вплив деяких своїх не дуже корисних звичок. Бажаю усім не хворіти, але якщо так трапиться, то рекомендую вам довірити боротьбу з інфекціями досвіченому лікарю Марині Володимирівні.

  21 Травня 2020 Колесник Андрій

 • Ще в травні цього року, готуючись до операції, мені потрібно було зробити купу аналізів, серед яких був і на наявність гепатиту. На жаль він був позитивний, а саме гепатит С першого типу. І я звернулась за допомогою до Марини Володимирівни. Допомога була виконана на найвищому професійному рівні: терпіння, знання та вміння робити свою нелегку справу зробили своє діло - я повністю вилікувалась. Крок за кроком, я та лікар, шли до перемоги над недугою. Наразі всих хворих на цю недугу хочу закликати до найскорішого лікування, адже сьогодні від цієї хвороби можливо повністю вилікуватись та не наражати інших на цю небезпеку. Лікування тривале і не безкоштовне, але по силі та коштам кожній людині.

  6 Жовтня 2019 Алла

 • В трудные минуты больному человеку необходимо, чтобы помощь врача была профессиональна выполнена - на высшем уровне! Огромное СПАСИБО за знания,умения ,терпение ,доброе сердце и золотые руки .Все эти слова адресованы замечательному врачу-інфекціоністу Марине Владимировне,человеку с большой буквы!Благодаря ей я излечился от гепатита!

  12 Квітня 2019 Алексей