м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Кіт Микола Ярославович

Кіт Микола Ярославович

Спеціальність: лікар загальної практики сімейної медицини (сімейний лікар)

Кваліфікаційна категорія: друга

Медичний стаж: 7 років

Основні направлення в медичній практиці:

Вміння та навички:

 • видалення кліща;
 • промивання носової порожнини по Проетцу (кукушка);
 • зняття післяопераційних швів.

Закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

Приймає активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях, семінарах, присвячених питанням педіатрії, вакцинації тощо.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені * Натискаючи на кнопку «Залишити відгук», я даю згоду на обробку персональних даних і погоджуюся c політикою конфіденційності

Відгуки

 • Наш любимый доктор! В первый раз год назад поставил малышке нашей правильный анализ (хотя пожилые врачи в поликлинике вообще не знали, что с нашим ребёнком и поставили 2 неправильных диагноза) и с тех пор мы ходим только к Николаю Ярославовичу!!! Очень рекомендуем нашего чудо-доктора всем!!!:)

  12 Березня 2020 Оксана

 • Нашу сімейну скарбничку хороших лікарів поповнив КІТ М.Я. Огляд дитини по суті, чіткість ,зрозумілість в діагнозі та прийомі ліків - це не всі + від прийому. Отримати відповідь та пораду можна з безліч запитань що турбують батьків стосовно складу та прийому ліків. Рекомендую :)

  10 Грудня 2019 Наталія

 • Прекрасний лікар!Уважний до дитини та деталей, професійний. Нам з синочком дуже сподобався. За час прийому дав кваліфіковану і вичерпну відповідь на силу-силенну запитань мами:)

  27 Серпня 2019 Віта

 • Очень довольны остались доктором. Внимательно осмотрел ребёнка, ответил на все 100500 вопросов, все рассказал доступно. В случае необходимости будем обращаться за советом к Николаю Ярославовичу. Очень рекомендуем данного доктора!!!

  9 Травня 2019 Оксана