Супровід вагітності

Для будь-якої жінки вагітність – найкращий період її життя. А ще особливо тоді, коли маля довгоочікуване. Отже, дуже важливо, щоб мама і майбутня дитина всі 9 місяців знаходились під наглядом лікарів (супровід вагітності).

Кожен день, кожна мить проходить для майбутньої мами по-особливому. Такий незвичний стан (особливо на початку вагітності) є дуже важливим як для жінки, так і для дитини. Таїнство самого запліднення, формування всіх внутрішніх систем і органів дитини відбувається саме в перші тижні вагітності.

Супровід вагітності акушерами-гінекологами необхідний для того, щоб жінка почувала себе гармонійно, щоб уникнути різних патологій та ускладнень, щоб майбутня мама була спокійною за життя й здоров’я своє й свого майбутнього малюка. Під час вагітності потрібно проходити ті обстеження, які призначає лікар. Щоб відчути повноцінно кожну мить цього прекрасного періоду, потрібно довіритись підтримці та участі фахівців високого рівня.

В медичному центрі "Імперіал Медіка" акушери-гінекологи впродовж усього терміну вагітності (і в перші дні після пологів) здійснюють супровід вагітності жінок: уважно слідкують за станом та здоров'ям жінки та її майбутнього малюка, призначають відповідно термінам вагітності потрібні обстеження, корегують харчування, режим праці й відпочинку, проводять заняття з майбутніми матусями та татусями в школі «Відповідального батьківства» та дають багато порад щодо особливостей саме цього періоду жінки.

В МЦ «Імперіал Медіка» вагітні жінки мають змогу пройти усі необхідні обстеження (лабораторні, УЗД, пренатальний скринінг, консультації суміжних фахівців – мамолог, психолог, окуліст, кардіолог, сімейний лікар, ендокринолог, уролог, дерматолог, інфекціоніст, ЛОР та ін.), провести маніпуляційні процедури в денному стаціонарі клініки. Також вагітні жінки, які спостерігаються у гінекологів Медичного центру «Імперіал Медіка», мають змогу в нашій клініці оформити лікарняний по вагітності та пологам.

Для зменшення вартості медичного обслуговування вагітних та для їх зручності в рамках пакетних пропозицій в медичному центрі "Імперіал Медіка" для вагітних жінок пропонується 2 пакети: пакет "Повний" та пакет "Багатоплідний".

Супровід вагітності нашими кваліфікованими гінекологами – запорука спокійного перебігу вагітності та пологів, народження здорового малюка та щасливого материнства.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!