Офтальмологія

Очі – той орган людини, завдяки якому вона отримує найбільший обсяг інформації про навколишній світ (95 %). Зір допомагає нам орієнтуватися в просторі, виконувати повсякденні функції, бачити рідних і дорогих нам людей, керувати машинами та механізмами, сприймати усі барви життя. Тому очам потрібно постійно приділяти значну увагу, щоб гострота зору залишалася якомога довше, навіть у достатньо зрілому віці. Для цього потрібно знати й виконувати прості правила: берегти очі від ультрафіолетового випромінювання; контролювати систематично рівень глюкози в крові; забезпечувати собі оптимальний рівень освітлення, збалансоване харчування, виконувати гімнастику для очей. І саме головне правило – регулярно проходити огляди у лікаря-офтальмолога.

Офтальмологія - область медицини, що вивчає анатомію, фізіологію і захворювання очей, а також розробляє методи лікування і профілактики очних патологій.

Офтальмолог шляхом комплексної діагностики зору визначає стан органу зору пацієнта, обирає оптимальний спосіб корекції зору, складає індивідуальні програми його профілактики або лікування, у разі потреби надає екстрену допомогу при травмах органів зору або потраплянні в них сторонніх предметів.

Систематичне відвідування офтальмолога дасть змогу виявити захворювання очей на ранніх стадіях і запобігти їх прогресуванню. Особливо це є важливим у дитячому та підлітковому віці, коли відбуваються інтенсивні фізіологічні зміни в організмі дитини. В цей період невеликі відхилення дуже добре піддаються коригуванню та лікуванню.

В похилому віці лише лікар – офтальмолог здатен розрізнити прояви фізіологічного старіння очей від захворювань очей.

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» і дорослі, і діти можуть пройти профілактичний огляд у досвідченого лікаря – офтальмолога, отримати рекомендації щодо лікування та профілактики гострих та хронічних захворювань, отримати допомогу щодо видалення сторонніх тіл кон'юнктиви й рогівки; здійснити підбір окулярів і м'яких контактних лінз будь-якої складності; пройти апаратне лікування: короткозорості, амбліопії тощо.

Ми дбаємо про Ваше здоров’я!