Неврологія

Всі ми знаємо, що багато хвороб людини пов'язані з проблемами в роботі нервової системи. Часто ми не звертаємо увагу на різкі зміни настрою, збудження, втому чи нездужання (недосипання, неприємності на роботі чи вдома, в колі родини). Але наш організм не обдурити: він усе сприймає інакше.

Такі перепади в настрої негативно впливають як на нервову систему, так і на організм в цілому.

Мабуть, багатьом знайоме відчуття втоми вранці, коли здається, що зовсім не спав і не відпочивав. А також турбують періодичні болі в області спини, ніг, рук при відсутності силових навантажень. Перед зміною погодних умов починається головний біль, присутнє швидке стомлювання, сонливість, запаморочення, відчувається оніміння, судоми, ломота в кінцівках. З такими проблемами організму впоратись допоможе лікар-невролог.

Головним завданням невролога є діагностика та лікування недуг, пов'язаних з роботою нервової системи.

Сюди відносять вегето-судинну дистонію, мігрені та запаморочення, неврити, невралгії, протрузії та міжхребцеві грижі, остеохондроз, радикуліти, порушення кровообігу у мозку, безсоння тощо.

Неврологія – це сфера в медицині, яка займається вивченням хвороб центральної та периферичної нервової системи, а також механізми їх виникнення та розвитку, симптоматику, методи діагностики, лікування та профілактики.

В медичному центрі "Імперіал Медіка" прийом ведуть лікарі-неврологи вищої категорії з багаторічним досвідом роботи, які проведуть комплексну діагностику та призначать ефективне лікування неврологічних захворювань.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!