Хірургія

Хірургія – галузь медицини, в якій лікування гострих та хронічних захворювань відбувається шляхом оперативного (хірургічного) втручання. Лікар, який здійснює таке втручання, лікар – хірург.

В умовах діяльності Медичного центру «Імперіал Медіка» кваліфіковані лікарі – хірурги надають допомогу населенню у випадках, коли хірургічні втручання не є складними й не вимагають постільного режиму. Консультації даних спеціалістів, в переважній більшості випадків, є першим етапом в розпізнаванні й лікуванні різних захворювань і травм. Хірурги Медичного центру діагностують невідкладні хірургічні втручання, здійснюють підготовку до планових хірургічних втручань, проводять невеликі за обсягом операції, перев'язки, накладання гіпсових пов'язок, консервативне лікування, післяопераційне спостереження, реабілітацію після травм, опіків тощо.

Серед невідкладних хірургічних втручань, які виконуються лікарями клініки: хірургічна обробка невеликих ран, накладення швів, видалення врослого нігтя, розкриття гнійних захворювань шкіри та підшкірної клітковини (фурункул, абсцес, флегмона, панарицій тощо), видалення невеликих доброякісних пухлин шкіри та підшкірно-жирової клітковини (папіломи, ліпоми, кондиломи, атероми тощо) і т. ін. Усі видалені при операціях патологічні тканини направляються в лабораторію для гістологічного дослідження.

При діагностуванні у пацієнта гострого хірургічного захворювання (гострого апендициту, проривної виразки шлунку тощо), хворому викликається машина «Швидкої допомоги» і його доставляють в хірургічне відділення стаціонару. Хірурги Медичного центру «Імперіал Медіка» - це досвідчені, вмілі та доброзичливі лікарі, які не пропустять жодної важливої деталі, правильно оцінять в кожному конкретному випадку необхідність хірургічного втручання та нададуть своєчасну кваліфіковану медичну допомогу.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!