Проктологія

Проктологія – напрям медицини, який займається розв'язанням делікатних проблем людини, пов'язаних з захворюваннями прямої кишки, ободової кишки та ануса.

На жаль, останнім часом захворювання даної групи є поширеними не лише серед людей похилого віку. Через сидячий характер роботи, малорухливий спосіб життя, неповноцінне некорисне харчування проктологічні захворювання значно «помолодшали».

Серед проктологічних захворювань найбільш розповсюдженими є геморой, анальні тріщини, проктит, свищ прямої кишки, її опущення та випадіння, наявність поліпів, кондилом, пухлин в колоректальній області та ін.

Більшість з цих захворювань, за умови своєчасного звернення до лікаря, повністю виліковуються. Тому важливим є не втратити час і не допустити розвиток захворювання до необоротних змін.

Наявність наступних симптомів свідчить про необхідність візиту до лікаря-проктолога:

  • існування впродовж досить тривалого часу проблем з випорожненнями (закрепи, діарея або їхнє чергування);
  • наявність кров'яних домішок у калі, виділення крові із заднього проходу;
  • постійне відчуття дискомфорту в області прямої кишки;
  • дефекація з больовими відчуттями;
  • нетримання калу (повне або часткове), виділення слизу з заднього проходу;
  • наявність анального свербежу;
  • тощо.

Якщо своєчасно не розпочати лікування проктологічних захворювань, незначні проблеми можуть з часом трансформуватися в онкологічні.

Сучасні обладнання та методики дають змогу діагностику проктологічних захворювань здійснювати безболісно. При своєчасному зверненні для лікування використовують нетравматичні (безопераційні) високоефективні методи лікування.

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» пацієнти з проктологічними скаргами мають змогу отримати кваліфіковану консультацію хірурга-проктолога, який має значний досвід лікування захворювань даної групи; пройти комплексне обстеження для постановки діагнозу; отримати якісне лікування (у т.ч. оперативним способом).

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!