Дитячий дерматолог

Діагностикою та лікуванням захворювань шкіри дитини займається дитячий дерматолог.

В дитячому організмі від самого народження і до повноліття відбуваються фізіологічні процеси, які є відмінними від тих же процесів у дорослої людини. Це і різна інтенсивність процесів, і особливості будови шкіри і багато іншого.

Шкіра людини є дзеркалом внутрішнього стану організму. Але, якщо доросла людина здатна словесно описати свої симптоми, озвучити скарги, то маленька дитина цього зробити не може. І саме у цьому випадку на допомогу батькам приходить дитячий дерматолог.

Основне завдання дитячого дерматолога полягає не тільки в полегшенні стану малюка, але й (і це основне) у визначенні причини виникнення проблеми, а при необхідності – залученні інших спеціалістів до лікування дитини. При цьому причини можуть бути досить різними: від перегріву дитини до серйозних інфекційних захворювань.

Часто потрібна допомога дитячого дерматолога і в підлітковому періоді, коли впродовж короткого періоду відбуваються інтенсивні зміни в організмі дитини, різка зміна гормонального фону тощо. Шкіра реагує на зміни в нервовій, ендокринній, імунній, інших системах організму дитини. Своєчасне втручання та допомога кваліфікованих спеціалістів дадуть змогу уникнути ускладнень здоров’я в цілому, та мати гарну шкіру, волосся, нігті в дорослому житті.

Симптоми, які потребують негайної консультації дитячого дерматолога: висипи на шкірі, червоні плями, пігментні плями, лущення шкіри, ерозії шкіри, папіломи, бородавки, свербіж, фурункули, зміна кольору нігтів, занадто жирна або суха шкіра, випадіння волосся тощо.

При наявності зазначених симптомів дитячий дерматолог Медичного центру Імперіал Медіка» огляне Вашу дитину, призначить необхідні обстеження та лікування.

Дитячий дерматолог «Імперіал Медіка» - професіонал вищої кваліфікаційної категорії, якому можна довірити найдорожче – здоров'я своєї дитини.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я та здоров'я Ваших діточок!