Косметологія

Життя сучасної людини важко уявити без косметичних засобів та косметичних послуг, які допомагають підкреслити індивідуальність, зберегти молодість погляду та привабливість посмішки. Але косметичні засоби та процедури будуть безсилими, якщо людина має серйозні проблеми зі здоров’ям. Саме тому, переважна більшість сучасних косметологічних процедур повинна здійснюватись на базі медичних установ, де створені для цього усі необхідні умови, та лише після попередньої консультації з косметологом. У разі необхідності є можливість отримати консультації та пройти лікування у спеціалістів інших напрямків.

В рамках послуг з косметології Медичний центр «Імперіал Медіка» пропонує для своїх клієнтів різноманітні естетичні програми комплексного догляду за обличчям і тілом (пілінги, масаж обличчя, і т.ін.), контурну пластику скул, губ, носослізної борозни, зморшок шиї, зони декольте тощо; лікувальну та естетичну мезотерапію (волосиста частина голови, обличчя, кисті рук, тіло); ін’єкції краси; 3D ліфтинг (нитьовий ліфтинг); інтимну контурну пластику; лікування гіпергідроза; біоревіталізацію; антицелюлітні програми тощо.

Кваліфіковані косметологи-дерматологи Медичного центру «Імперіал Медіка» подбають про Ваш гарний вигляд, чудове самопочуття і відмінний настрій!