Психологія

Якщо Ви знайшли час для походу до психолога - це означає Ви взяли відповідальність за себе, за Ваші вчинки, за Ваше життя, значить прийшов час для змін на краще. Ви відчули свою важливість. Всі Ваші почуття і переживання дуже важливі. І якщо Ви приділили їм увагу - це велике досягнення. Прийняття самого себе і схвалення своїх вчинків - ключ до якісних змін.

У житті часом виникають такі ситуації, коли нам здається, що ми в глухому куті. Виникає таке відчуття, нібито рідні та близькі нас не розуміють. Їх фрази: «Візьми себе в руки», «Час лікує» - абсолютно не підходять. Саме в такі моменти потрібно плече фахівця. Психолог дає змогу подивитися на ситуацію під різними кутами, відчути її через призму різних відчуттів і прийняти своє, по істині близьке, рідне рішення. Це не вчитель і не наставник, він виконує роль провідника, який допомагає пройти «складний життєвий період».

Важливо пам'ятати, що до психолога звертаються люди, які прагнуть знайти вихід зі складної життєвої ситуації, зробити своє життя більш здоровим, більш яскравим та насиченим; люди, які хочуть навчитися краще себе розуміти та знаходити спільну мову з оточуючими, прагнуть до саморозвитку та особистісного росту.

Проблеми, з якими найчастіше звертаються до психолога:

  • незадоволеність (собою або іншою людиною);
  • хронічний стан стресу (безсоння, головні болі, сексуальні проблеми);
  • переживання та страхи під час вагітності (перинатальна психологія);
  • стан неспокою / невпевненості;
  • розмиті психологічні межі (хтось постійно користується вашим часом, ідеями, знаннями, а Ви не можете сказати «НІ»);
  • складно будувати або налагоджувати відносини в родині (сімейна психологія);
  • погана успішність дитини (дитяча психологія);
  • психотравма, яка заважає жити та інші життєві труднощі.

Практикуючі психологи Медичного центру "Імперіал Медіка" допоможуть діагностувати та ефективно вирішити Ваші психологічні проблеми, позбутись страхів, невпевненості, повернути гармонію в родину.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!