Перинатальна психологія

Перинатальна психологія має велике значення для розвитку людини в цілому. Це пов'язано з тим, що становленням психіки дитини відбувається в період її внутрішньоутробного розвитку. В деяких країнах навіть обчислюють життя дитини не з моменту її народження, а з моменту зачаття.

Перинатальна психологія розглядає два важливі чинники: наявність психічного життя плода і психологічні зміни у вагітних. У допологовий період психологія жінки є вкрай уразливою. Жінка може переживати страхи за свою майбутню дитину, за перебіг пологів тощо. В післяпологовий період значна частка жінок стикається з проблемою післяродової депресії. Інколи виникають питання, які потребують особливої психологічної підтримки й допомоги: девіантне материнство; проблема «небажаних дітей»; сурогатне материнство; психологічні особливості ранньої вагітності; аборти - психологічний стан жінки та вплив на наступну вагітність; втрата дитини; психологія безпліддя тощо.

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» працюють фахівці, які мають значний практичний досвід перинатальної психології. Кваліфікований психолог допоможе подолати жінкам психологічні проблеми в особливі періоди їхнього життя.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!