Масаж

Масаж – це універсальна технологія підтримки та зміцнення здоров'я, оскільки покращує кровообіг, збільшує кровопостачання, зміцнює імунну систему, очищує організм, покращує м'язовий тонус, руйнує жирові капсули, позитивно впливає на нервову систему, сприяє формуванню гарної фізичної форми й має багато інших переваг. Завдяки комплексному впливу на людський організм часто входить в комплекс процедур, спрямованих на реабілітацію людини після тривалого хронічного захворювання або травми. Для здорових людей є прекрасною профілактикою цілого ряду захворювань, підвищує працездатність і поліпшує загальне самопочуття.

Масаж використовують в хірургії, травматології, терапії, гінекології, невропатології, кардіології, ендокринології, спортивній медицині та реабілітації. Для кожної групи захворювань характерні свої особливості техніки й методики.

Методика масажу, кількість сеансів та їх тривалість залежать від захворювання, ділянки тіла, маси тіла людини, її віку і стану на даний момент.

В умовах діяльності медичного центру «Імперіал Медіка» послуги з масажу надаються професійним лікарем – масажистом як дорослим, так і маленьким пацієнтам. Для дітей процедура є ефективною як в перший рік життя, коли без застосування медичних препаратів можна подолати певні ортопедичні проблеми розвитку, так і подальшому, аж до повноліття, коли зростає навантаження на хребет. При необхідності масаж може бути доповнений лікувальною гімнастикою, що є важливим під час розвитку дитини, при лікуванні сколіозу, при реабілітації після травм, операцій тощо. Можливим також є масаж з виїздом додому.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!