Масажист

Масажист – це фахівець, який здійснює механічний вплив на тіло людини з метою поліпшення її самопочуття.

Професійний масажист повинен мати спеціальну фахову підготовку. Наявність медичної освіти надає знання щодо потрібних точок і частин тіла людини, механічний вплив на які забезпечує отримання певного ефекту, або навпаки – на які не можна здійснювати механічний вплив.

До масажиста звертаються з різними проблемами (остеохондроз, сколіоз, кривошия, реабілітація після травм, операцій тощо) і дорослі пацієнти, і діти. Масажист ретельно вивчає діагноз, підбирає відповідно до діагнозу та стану пацієнта певний вид масажу, визначає місця впливу та потрібну кількість процедур.

Працювати масажист може або виключно руками, або з використанням різноманітних пристосувань.

Професія масажиста потребує значних фізичних зусиль, умілих рук, відповідальності, доброзичливості, спроможності до спілкування.

Масаж повинен здійснюватись тільки професійними фахівцями з відповідною підготовкою. В іншому випадку існує великий ризик мати загрозливі наслідки для здоров'я

В умовах діяльності медичного центру «Імперіал Медіка» послуги з масажу надаються професійним лікарем – масажистом як дорослим, так і маленьким пацієнтам.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!