Акушерство та гінекологія

Жіноче здоров'я, його збереження та відновлення – основне завдання гінекології. Дітородний вік жінки – це доволі складна, але разом із тим збалансована система.

Жіночий організм сповнений таємниць, які добряче приховують і всілякі симптоми хвороб. Гінекологічні захворювання – найбезсимптомніші, тому дізнатися про їхнє існування можливо лише при регулярному огляді лікаря.

Кожній жінці необхідний свій лікар - гінеколог, який не тільки поставить правильний діагноз, але зможе вислухати і зрозуміти пацієнтку. Завдяки такому підходу жінка отримує не тільки лікаря, але і довіреного радника в найделікатніших темах, що стосуються жіночого здоров'я.

До того ж правильно діагностувати гінекологічне захворювання і його причину самостійно неможливо, тому регулярне відвідування гінеколога - запорука збереження жіночого здоров'я на довгі роки.

У медичному центрі "Імперіал Медіка", у відділенні гінекології працюють професіонали високого рівня, які за допомогою сучасного інноваційного обладнання зможуть максимально точно діагностувати проблему пацієнтки: побачити ерозію, цервіцит чи іншу гінекологічну патологію.

Лікарі відділення гінекології - висококваліфіковані професіонали своєї справи, допоможуть у вирішенні багатьох жіночих проблем: лікування гінекологічних патологій, гормональних порушень, запалень та інфекцій, захворювань, які передаються статевим шляхом, ерозії, дисплазії шийки матки та ін.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!