Гінеколог

Гінеколог – лікар, який піклується про здоров'я жінки, про стан її репродуктивної системи незалежно від її віку. Головним його завданням є діагностика, лікування та профілактика патологій і захворювань жіночої репродуктивної системи задля збереження жіночого здоров'я.

Для кожного вікового періоду розвитку жіночого організму притаманні свої особливості, які дуже добре знає «жіночий лікар», і які він враховує під час обстеження, профілактичних оглядів, призначення лікування та надання рекомендацій своїм пацієнткам. Так, дитячий гінеколог слідкує за відповідним розвитком репродуктивної системи дівчаток в дитячому та підлітковому віці; гінеколог–ендокринолог розв'язує проблему порушення правильного вироблення гормонів, які лежать в основі багатьох гінекологічних захворювань; акушер-гінеколог веде вагітних та приймає пологи.

Відвідувати гінеколога жінка повинна регулярно. Перший візит до лікаря повинен відбутися до початку статевого життя у віці 14-16 років, за умови, що відсутні скарги. Надалі в залежності від віку при відсутності скарг і гарному самопочутті профілактичний огляд потрібно проходити 1-2 рази на рік.

Якщо є певні показання для відвідування гінеколога, то візит до даного спеціаліста потрібно здійснити негайно, незалежно від віку пацієнтки.

У медичному центрі «Імперіал Медіка» який знаходиться у місті Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А у відділенні гінекології працюють професіонали високого рівня, які надають кваліфіковану допомогу жінкам різних вікових груп.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!