УЗД кульшових суглобів

УЗД кульшових суглобів здійснюють як дітям, так і дорослим. Дорослим таке обстеження здійснюють набагато рідше.

Необхідність в його проведенні виникає, як правило, в переважній більшості випадків у дітей до року. Це пов'язано з наявністю у немовлят вроджених патологій кістково-м'язової системи у вигляді порушень формування кульшових суглобів.

Дослідження призначає дитячий ортопед після профілактичних оглядів малюка, якщо є підозри на відхилення від норм розвитку дитини. Даний метод дослідження є високоточним методом діагностування проблем розвитку кульшових суглобів, під час якого фахівець може визначити дисплазію, передвивих або вивих стегна. Визначення даних патологій на першому році життя дитини дасть змогу отримати ефект від традиційних методів лікування, уникнути хірургічного втручання для вирішення проблеми, а відповідно - й не допустити інвалідизації дитини.

Процедура УЗД кульшових суглобів є абсолютно безболісною, нешкідливою та вкрай ефективною. Вона може застосовуватись необхідну кількість разів. При цьому УЗД показує ті патології, які не можна виявити за допомогою рентгену. Дає змогу швидко встановити діагноз і, відповідно, швидко почати лікування.

До проведення процедури (за 40-60 хвилин) малюка потрібно погодувати, щоб під час обстеження його нічого не турбувало. Одяг повинен бути зручним (щоб можна було швидко зняти нижню частину й оголити ділянку стегон).

Під час дослідження дитину кладуть на кушетку почергово на один, потім на інший бік. На кожному боці після нанесення спеціального гіпоалергенного гелю лікар датчиком досліджує сухожилля, зв'язки, хрящову і м'язову тканини.

Проблеми з кульшовими суглобами в перший рік життя у дітей зустрічаються дуже часто, тому не ігноруйте огляди лікаря-ортопеда, а також проходження ультразвукового обстеження.

УЗД кульшових суглобів дорослим може бути призначене при набряках в області суміщення таза зі стегновою кісткою, артриті, травмі, отриманій в результаті падіння, ускладненому русі суглоба, захворюваннях ендокринної системи тощо.

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» УЗД кульшових суглобів дітям і дорослим проводить досвідчений лікар за допомогою відповідного сучасного обладнання.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!