Урологія та Андрологія

У народі здавна кажуть, що чоловік – це голова родини. Усі важливі питання, рішення та проблеми властиво вирішувати саме йому, найсильнішому та найдосконалішому.

Сила і міць родини залежить від взаємин чоловіка з дружиною. Упевненість у собі, віра в майбутнє, щастя та благополуччя – це складові особистості здорового чоловіка. А бути ЧОЛОВІКОМ – це справді велика відповідальність. Протягом усього життя в організмі людини відбувається безліч фізіологічних і психологічних змін. Але ми починаємо цінувати здоров'я тільки в тому разі, коли щось із ним стається.

Урологія (від грецького uros – сеча і logos – наука) – це розділ медицини, який вивчає захворювання органів сечовидільної системи чоловіків і жінок, а також захворювання статевих органів у чоловіків.

Андрологія (грец. Ἀνδρῐκός - «чоловічий» + грец. Λόγος - «вчення») - галузь медицини, яка займається вивченням чоловіків, чоловічої анатомії й фізіології, захворювань чоловічої статевої сфери і методів їх лікування. В полі зору Андрології знаходяться питання еректильної дисфункції, різних сексуальних розладів, чоловічого безпліддя, анатомічного недорозвинення статевих органів та інші інтимні проблеми.

У наш час з поганою екологією, нескінченним прийомом медикаментів, неправильним способом життя, дуже сильно зросла кількість пацієнтів чоловічої статі, які звертаються за допомогою до уролога (до речі, вік пацієнтів значно помолодшав: зараз віковий критерій хворих досягає 18-ти років).

Урологічні захворювання у чоловіків, за статистикою, можуть протікати без будь-яких відчутних симптомів. Вони не виявляють себе спочатку, проте з часом можуть стати причиною не тільки фізичних страждань, проблем з ерекцією, сечовипусканням і інших захворювань, в тому числі й онкологічних.

Урологи та андрологи Медичного центру "Імперіал Медіка" підходять до лікування кожного пацієнта індивідуально, залежно від віку, супутніх захворювань і скарг – на еректильну дисфункцію, простатит, статеві інфекції, передчасну еякуляцію або аденому простати. За твердженням лікарів – комусь достатньо бесіди і психологічного розвантаження, а іншим необхідний курс лікування. Він може включати в себе як медикаменти, так і весь арсенал методів фізіотерапії.

У нашій клініці Ви зможете пройти всю необхідну діагностику. Дорогі чоловіки, любіть та поважайте себе та своє тіло, не відкладайте рішення своїх проблем та неприємностей на завтра. На жаль, багато пацієнтів звертаються до уролога тільки в разі крайньої необхідності, тоді як рекомендується проводити профілактичні огляди не рідше 1-2 рази на рік (після 40 років – 2-3 рази на рік).

Таким чином, консультація фахівця - уролога або уролога-андролога – запорука довгого життя і міцного чоловічого здоров'я.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!