Уролог

Уролог - це лікар, допомога якого необхідна не тільки чоловікам, але і жінкам. Сферою його професійної діяльності є профілактика, діагностика та лікування захворювань сечостатевої системи чоловіків і сечовивідної системи жінок. Серед скарг, з якими звертаються до даного фахівця: фімоз, цистит, пієлонефрит, баланіт, камені в сечовому міхурі, нетримання сечі та інші захворювання сечового міхура, сечовивідних шляхів, нирок і простати.

Пацієнтами уролога можуть бути і діти.

Про необхідність відвідування уролога можуть свідчити такі ознаки: неприємні відчуття під час сечовипускання (біль, печія), зміна його частоти (занадто часто або дуже рідко), зміна зовнішнього вигляду сечі (наявність в ній домішок у вигляді слизу, крові і т. ін.), біль в області нирок, проблеми під час статевого акту тощо.

Під час прийому уролог здійснює огляд, призначає необхідне обстеження та аналізи, встановлює діагноз і призначає лікування. Лікування в залежності від діагнозу і своєчасності звернення пацієнта може бути терапевтичним або оперативним.

Чоловікам у віці після 40 років, рекомендується щорічно проходити у уролога планове обстеження.

У Медичному центрі «Імперіал Медика» ведуть прийом досвідчені лікарі-урологи. В центрі створені всі умови для комплексної діагностики та лікування урологічних захворювань чоловіків і жінок.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!