Андролог

Андролог - це суто чоловічий лікар, який знає особливості чоловічої анатомії й фізіології, займається вирішенням проблем, пов'язаних з чоловічим здоров'ям. Особлива увага приділяється профілактиці, діагностиці захворювань чоловічої статевої сфери і методам їх лікування.

На профілактичний огляд чоловіки повинні приходити не рідше 1 разу на рік. Така увага до свого здоров'я дасть змогу попередити, або вчасно виявити, чоловічі захворювання і вилікувати хворобу на ранніх етапах.

До уролога-андролога чоловіки, як правило, звертаються при наявності запальних процесів сечостатевої системи; захворювань, що передаються статевим шляхом; безплідді й імпотенції; різних сексуальних дисфункціях; аномаліях розвитку статевих органів; онкології; при передчасній втраті статевої функції; для підбору методів чоловічої контрацепції; з питань реконструкції статевих ознак, зміни статі і т. ін.

Негайна консультація повинна бути проведена в разі, якщо у пацієнта є:

  • хворобливий стан в ділянці малого тазу, при цьому біль віддає в промежину;
  • часті позиви до сечовипускання, енурез, дискомфорт і печія в області уретри;
  • виділення в сечі різного характеру (гнійні, кров'янисті);
  • різні новоутворення в паховій зоні (кондиломи, бородавки і т. ін.);
  • проблеми з ерекцією, тривалістю статевого акту і безпліддям.

Уролог-андролог проводить огляд, призначає необхідні аналізи та обстеження, проводить лікування. Лікування, в залежності від стану пацієнта і своєчасності його звернення, може бути як терапевтичним, так і оперативним.

У Медичному центрі «Імперіал Медика» веде прийом уролог-андролог з високим рівнем професіоналізму. У центрі створені всі умови для комплексної діагностики та лікування захворювань статевої сфери чоловіків.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!