Кардіологія

Одним із найважливіших органів, без якого просто не може існувати людина, є серце. Берегти і дбати про нього – завдання не тільки літніх людей, а й усіх інших вікових категорій. Якщо, на вашу думку, ви відчуваєте дискомфорт у функціонуванні серцево-судинних органів (ріжучий чи колотий біль в області серця, ниття чи стискання) вам одразу потрібно звернутись до спеціаліста – лікаря-кардіолога.

Відділення медицини, яке займається лікуванням та профілактикою серцево-судинних захворювань називається кардіологією.

Однією з основних причин ранньої смертності є захворювання серця. За даними медиків, кардіологічні захворювання є причиною 40-60% летальних випадків.

Порушення в роботі серцево-судинної системи очолюють рейтинги захворювань не тільки серед людей похилого віку, але і серед молоді. Тому лікар-кардіолог щоденно стикається з пацієнтами, які відзначають постійні або періодичні болі в області серця, різкі перепади артеріального тиску, запаморочення і втрату свідомості. У результаті подальшого діагностування може підтверджуватися наявність кардіологічних захворювань різного ступеню тяжкості.

Захворювання серця належать до питань найбільш складних і життєвозагрозливих, тому кожен з нас усвідомлює значення вчасної турботи та уваги до цього органу.

Про наявність певних серцево-судинних захворювань говорять не лише найменші порушення ритму, а й набряки на ногах, задишка, підвищення артеріального тиску, часті запаморочення, непритомність, непереносимість навантажень.

Лікарі-кардіологи Вишневого з Медичного центру "Імперіал Медіка" допоможуть розкрити справжні причини серцево-судинних захворювань, а також визначити прийнятні та оптимальні варіанти їх лікування. Бережіть своє серце!

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!