Лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом

Захворювання викликаються мікроорганізмами, які в нормі не живуть у піхві й передаються від хворої людини здоровій під час статевого контакту. Існує принаймні 25 таких захворювань. Найчастіше зустрічаються: гонорея, сифіліс, хламідіоз, трихомоніаз, гепатит В. Особливе місце серед ІПСШ займає СНІД. Багато з цих хвороб можуть призвести до безпліддя, сексуальних порушень у чоловіків і жінок. За відсутності лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, від матері дитині внутрішньоутробно, в період пологів або при годуванні грудьми можуть передаватись деякі з них. ІПСШ можна отримати не лише при вагінальному, але й оральному та анальному сексі.

Найбільш характерні симптоми хвороб, що передаються статевим шляхом: свербіння, незвичні або рясні виділення зі статевих органів, різні висипання в ділянці статевих органів, прискорене і болісне сечовипускання. Іноді захворювання проходить безсимптомно (особливо у жінок). Певні симптоми можуть зникнути без лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, але це не означає одужування. Оскільки збудник залишається в організмі, людина може стати джерелом зараження для інших.

За умови встановлення вірного діагнозу, своєчасно розпочатого і доведеного до кінця лікування, усі ІПСШ, крім СНІДу і гепатиту В, виліковуються. Під час лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, варто утримуватися від сексуальних контактів.

Звертатися до лікаря потрібно не лише при появі перших симптомів захворювання, але і тоді, коли у Вас є причина думати, що Ви могли заразитися.

У медичному центрі «Імперіал Медіка» у відділенні гінекології працюють професіонали високого рівня, які надають кваліфіковану допомогу жінкам у лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!