Дерматовенерологія

Шкіра - це найбільший орган людини, який здатний відображати будь-які зміни, що відбуваються в організмі. Колір шкіри, її стан, наявність утворень може говорити про можливі проблеми з кишечником, печінкою, серцем та іншими органами або системами.

Дерматологія - це область в медицині, яка вивчає шкірні покриви, слизові оболонки, волосся та нігті, їх будова, функціонування, стану і захворювання, пов'язані з ними.

Незважаючи на те, що шкіра захищає наш організм від різних мікробів і негативних впливів з навколишнього середовища, у кожного другого жителя нашої планети є ті чи інші хвороби шкіри, слизових, волосся або нігтів.

Такі прояви як висип, печіння, свербіж шкіри і слизових, деформація нігтьової пластини, неприємний запах і зміна кольору нігтя, випадання, витончення волосся вимагають першочергової консультації дерматолога.

Лікування дерматовенерологічних захворювань має бути комплексним: загальна діагностика, вивчення проблеми зсередини (визначення причини і чинників виникнення); застосування лікувально-косметичних засобів, проведення процедур і інших призначень, які порадить дерматолог.

Дерматовенерологія - одна з галузей, які стрімко розвиваються. З кожним роком дослідження і відкриття в області дерматовенерології дають змогу пацієнтам позбутися багатьох захворювань шкіри, волосся і нігтів, які до недавнього часу важко піддавалися лікуванню.

Медичний центр "Імперіал Медіка" - це якісна діагностика з використанням сучасного обладнання і ефективне лікування захворювань шкіри, слизових оболонок, волосся і нігтів.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!