Ендокринологія

Наше життя сповнене різноманітних подій, які так чи інакше впливають на людину, її здоров'я (не тільки фізичне, а й психічне). Звичайно, усі процеси організму пов'язані між собою і мають взаємодію.

У зв'язку з наростанням стресових ситуацій, напругою в житті, погіршенням екології, шкідливих звичок (наркотики, алкоголь, куріння), сидячого способу життя, зміною клімату значно зростає кількість хворих з ендокринними захворюваннями, особливо на цукровий діабет (солодка неінфекційна епідемія).

Ендокринні залози виділяють хімічні речовини, звані гормонами. Порушення виділення гормонів в сторону їх підвищення або зниження веде до серйозних захворювань.

Ендокринологія – це медична область, що займається питаннями розвитку та клінічних проявів захворювань ендокринної системи. Ключовим поняттям в ендокринології є гормон, процеси його синтезу і механізми дії.

Ендокринолог – це, відповідно, лікар-фахівець, в обов'язки якого входять діагностика, профілактика і лікування ендокринних захворювань.

При цьому необхідно пам'ятати, що точний діагноз захворювання може поставити тільки досвідчений ендокринолог після повного лабораторного, гормонального і апаратного обстеження.

Лікарі-ендокринологи Медичного центру "Імперіал Медіка" допоможуть Вам розібратися в причинах розвитку багатьох захворювань, лікування яких призведе до одужання або до компенсації порушених змін і поліпшення життя пацієнта.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!