Гастроентерологія

Гастроентерологія – область в медицині, яка вивчає будову, функції та патології травного тракту. До них відносяться захворювання шлунку, підшлункової залози, стравоходу, дванадцятипалої кишки, печінки та жовчного міхура, а також хвороби різних відділів кишківника.

Багато захворювань ШКТ можуть тривалий час проходити в прихованій формі, не викликаючи постійного дискомфорту чи больових відчуттів. Але при повторюваних періодичних симптомах, що вказують на проблеми шлунково-кишкового тракту, виявлення їх на ранній стадії грає визначальну роль в ефективності лікування.

Основні симптоми, за яких необхідно негайно звернутися на прийом до гастроентеролога:

  • болі в шлунку (гострі, тупі чи ниючі);
  • печія, відрижка, відчуття важкості у шлунку;
  • нудота або блювання;
  • здуття, бурчання в шлунку;
  • закреп або діарея.

Варто пам'ятати, своєчасне звернення до фахівця і призначене ним лікування допомагають швидко і ефективно вилікувати хвороби шлунково-кишкового тракту на ранніх стадіях розвитку та попередити ускладнення.

В медичному центрі "Імперіал Медіка" Вам нададуть консультативну допомогу з усіх питань в області гастроентерології. Ми пропонуємо проведення профілактичних процедур і консультацій провідних лікарів-гастроентерологів. Ви можете цілком покластися на досвід, що мають наші спеціалісти в області лікування та діагностики захворювань. Ми не дозволимо Вам залишитись зі своїм захворюванням один на один, кращі наші фахівці завжди будуть поруч, щоб допомогти Вам.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!