Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Школа відповідального батьківства

Школа відповідального батьківства

Про школу

«Школа відповідального батьківства» в медичному центрі «Імперіал Медіка» - це школа для дорослих, які в найближчий час планують стати батьками. Це місце, де майбутні матусі і татусі в будь-який період вагітності жінки можуть отримати інформацію про її стан, стан її майбутньої дитини, особливості харчування, особистої гігієни, білизни, режиму праці і відпочинку, статевих відносин, фізичних вправ тощо. Особлива увага у школі для вагітних приділяється питанням підготовки до пологів, поведінки під час пологів (у т.ч. й для партнерських пологів) та в перші дні після пологів.

Заняття в «Школі відповідального батьківства» проводяться лікарями, які мають вищу кваліфікаційну категорію та значний досвід роботи (у т.ч. в пологовому будинку) як з вагітними, так із новонародженими. Проходять заняття у формі групових або індивідуальних лекцій в поєднанні з практичною частиною.

На ранніх термінах вагітності (1 триместр) зазвичай відбуваються групові заняття (за бажанням – можливі індивідуальні). Надалі все залежить від теми, яка цікавить вагітну, та від того, сама чи з чоловіком вона бажає відвідати таке заняття. Якщо тема делікатна, або вагітна планує з чоловіком отримати певну інформацію в «Школі відповідального батьківства» і при цьому жінка проти присутності інших сторонніх осіб, то заняття у школі для вагітних проводиться у вигляді індивідуальної лекції.

Чому потрібна така школа? Який вплив вона може чинити на психологічний та фізичний стан вагітної та породіллі?

Інформація та практичні навички, які отримує жінка під час занять та індивідуальних бесід в «Школі відповідального батьківства», допомагають жінці оцінити своє здоров'я та здоров'я своєї майбутньої дитини в період між двома плановими відвідуваннями акушера-гінеколога. Така оцінка дає змогу:

 • зберегти вагітність, попередити передчасні пологи та уникнути ускладнень під час та після пологів (як з боку матері, так і з боку дитини);
 • підійти більш підготовленою і морально, і фізично до пологів та догляду за новонародженою дитиною.

Формування стійкого психологічного стану обумовлено також і тим, що жінка отримує повну інформацію щодо перебігу усіх етапів передпологового періоду, періоду пологів та після нього; має комплекс сформованих практичних навичок та вмінь для допомоги собі та по догляду за немовлям. При відвідуванні школи для вагітних з чоловіком, жінка відчуває спокій також за рахунок того, що чоловік володіє поряд з нею потрібною інформацією і навичками, і за необхідності - буде діяти вірно і впевнено.

Заняття проводяться з обома батьками?

Рішення приймає жінка: якщо вона бажає – то на заняття майбутні батьки можуть приходити вдвох.

Якою є вартість та періодичність занять?

Увесь обсяг інформації та практичних навичок, який повинні отримати майбутні батьки, згруповано у 6 занять, у т.ч.:

З тематикою та розкладом занять можна ознайомитися у лікаря акушера-гінеколога медичного центру «Імперіал Медіка», на сайті медичного центру, у адміністратора або за телефонами клініки.

Які практичні навички матиме жінка після відвідування школи?

 • правильної поведінки під час пологів (правильного дихання, самознеболювання – масаж спеціальних точок на тілі тощо);
 • післяпологового періоду – післяпологової гігієни, підготовки молочних залоз до годування, грудного вигодовування, догляду та зціджування молочних залоз і т.ін.

Зустріньте батьківство впевнено з "Школою відповідального батьківства" від медичного центру "Імперіал Медіка"!

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікарі

Верховець Тетяна Михайлівна

Верховець Тетяна Михайлівна

 • Акушер-гінеколог
 • Гінеколог-ендокринолог
 • Дитячий гінеколог
Яременко Олена Володимирівна

Яременко Олена Володимирівна

 • Головний лікар
 • Сімейний лікар

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 347

  Лекція для вагітних

  450 грн.