Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Аналіз крові на гормони

Гормони відіграють вирішальну роль в житті кожної людини. Пов'язано це з тим, що саме вони контролюють роботу усіх органів і систем. Навіть незначні порушення у функціонуванні ендокринної системи можуть призвести до серйозних проблем з загальним станом здоров'я. Для діагностики значної кількості захворювань обов'язково потрібно здавати аналіз крові на гормони.

Аналіз крові на гормони при підозрі на відхилення в роботі ендокринної системи може призначити ендокринолог, гінеколог, мамолог, сімейний лікар, педіатр та інші фахівці.

Аналіз крові на гормони дає можливість встановити наявність відхилення фактичних показників тих чи інших гормонів від норми. Його результати дають змогу з'ясувати причини збоїв в роботі організму і запобігти розвитку захворювання.

Люди, які мають генетичну схильність до гормональних порушень, повинні систематично робити аналіз крові на гормони. Такий контроль гарантує своєчасне виявлення та попередження розвитку складних патологій, як-то цукровий діабет, безпліддя, ожиріння, полікістоз яєчників та ін.

В Медичному центрі "Імперіал Медіка" Ви можете здати аналіз крові на потрібні гормони впродовж усього тижня.

Результати лабораторних досліджень не є клінічним діагнозом та потребують консультації лікаря.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!