Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Дерматолог

Шкіра в організмі людини відіграє значну роль і виконує такі важливі функції як захисна та дихальна. Це один з найбільших органів людини. Тому коли виникають захворювання, пов'язані саме зі шкірою, обов'язково потрібно звертатися за медичною допомогою до лікаря – дерматолога. Саме дерматолог діагностує та лікує захворювання шкіри, які можуть бути як самостійним, так і ознаками захворювання інших органів. Також предметом уваги дерматолога виступають слизові людини, волосся та нігті.

Якщо захворювання шкіри є ознакою іншого захворювання в організмі людини, то від кваліфікації, знань та вмінь даного спеціаліста залежить, наскільки своєчасно і вірно буде діагностовано внутрішнє захворювання і наскільки своєчасно пацієнт отримає необхідне лікування. Ось чому робота дерматолога є настільки важливою і необхідною.

Лікар-дерматолог – це кваліфікований фахівець, який має знання з багатьох суміжних галузей медицини, оскільки шкірні захворювання часто є складними, а причини їх виникнення і розвитку не зрозумілими. Цей факт свідчить про суттєві вимоги до даного спеціаліста. Він повинен постійно підвищувати свою кваліфікацію, вивчати, практикувати нові методики лікування тощо.

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» здійснює прийом лікар-дерматовенеролог, фахівець вищої кваліфікаційної категорії, який за допомогою сучасного обладнання здійснить огляд, призначить необхідні обстеження (при необхідності), виконає діагностику і призначить ефективне лікування.

Пам'ятайте, своєчасне звернення – запорука швидкого одужання!

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікар

Шинкаренко Василь Петрович

Шинкаренко Василь Петрович

 • Дерматовенеролог
 • Дитячий дерматолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 110

  Консультація дерматолога

  500 грн.

 • 135

  Консультація дитячого дерматолога

  500 грн.

 • 210

  Повторна консультація дерматолога

  450 грн.

 • 235

  Повторна консультація дитячого дерматолога

  450 грн.