Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Лікування хвороби Девержі

Хвороба Девержі, або червоний волосяний лишай – запальний процес, який характеризуєтьься порушенням ороговілості шкіри. В процесі хвороби відбувається розвиток фолікулярного гіперкератоза (розростання захисного шару), ураження стоп та долонь, формування бляшок жовто-оранжевого відтінку. За статистикою, хвороба Девержі складає 0,03% усіх шкірних патологій. Не зважаючи на свою поширеність, точні причини появи червоного волосяного лишая невідомі. Як свідчать дослідження, основною причиною виникнення є генетична схильність та зв'язок з аутоімунними хворобами. Одним із можливих факторів є обмінні порушення вітаміну А. В деяких випадках захворювання асоціюють з деякими патологіями інфекційного походження та утворенням ракових пухлин. Для хвороби характерна наступна симптоматика: почервоніння з появою жовто-оранжевих бляшок на поверхні голови, висипка червоного відтінку, яка поступово поширюються по шкірному покрову, відчуття свербежу та печіння під час контактів з місцями ураження, зміна кольору стоп та долонь на жовто-коричневий.

Для лікування хвороби Девержі призначають курс прийому вітаміну А в підвищених дозах, дерматотропні засоби, для зовнішнього застосування використовують мазі, до складу яких входить саліцилова чи фруктова кислота, мазі на основі глюкокортикостероїдів, косметичні креми. Якщо традиційний курс лікування хвороби Девержі не призводить до очікуваного результату, тоді застосовують біологічні імуносупресивні препарати, які пригнічують автоімунні реакції організму.

За наявності симптомів хвороби не зволікайте - звертайтеся до медичного центру «Імперіал Медіка». Лікар-дерматовенеролог, фахівець вищої кваліфікаційної категорії, за допомогою найсучаснішого обладнання виконає точну діагностику і призначить ефективне лікування хвороби Девержі. Своєчасне звернення – запорука швидкого одужання!

Ми дбаємо про Ваше здоров’я!

Лікар

Шинкаренко Василь Петрович

Шинкаренко Василь Петрович

 • Дерматовенеролог
 • Дитячий дерматолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 110

  Консультація дерматолога

  500 грн.

 • 135

  Консультація дитячого дерматолога

  500 грн.

 • 210

  Повторна консультація дерматолога

  450 грн.

 • 235

  Повторна консультація дитячого дерматолога

  450 грн.