Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Лікування парапсоріазу

Парапсоріаз являє собою низку хронічних, набутих дерматозів незрозумілого походження, які характеризуються появою псевдопсоріатичних поверхневих висипів на шкірі. Як правило, при парапсоріазі свербіж відсутній. Залежно від форми патології, перебіг буває різним. Причини виникнення хвороби невідомі. Але, за спостереженнями лікарів, провокувати цю хворобу можуть: схильність до алергічних реакцій, хронічні інфекції в анамнезі, ендокринологічні та імунні порушення, вірусні інфекції. Найчастіше, захворювання дає про себе знати у весняний та осінній періоди. Найбільш розповсюдженими є гострий, каплевидний, бляшковий та ліхеноїдний види.

Лікування парапсоріазу проводять амбулаторно, де хворому індивідуально підбирають засоби і методи догляду за шкірою.

Для лікування парапсоріазу призначають антибіотики широкого спектру дії, курс антигістамінних та інших ліків, проводиться санація вогнищ запалення. В деяких випадках призначають прийом глюкокортикостероїдів в невеликих дозуваннях.

За наявності симптомів захворювання не зволікайте - звертайтеся до медичного центру «Імперіал Медіка». Лікар-дерматовенеролог, фахівець вищої кваліфікаційної категорії, за допомогою найсучаснішого обладнання виконає точну діагностику і призначить ефективне лікування парапсоріазу. Своєчасне звернення – запорука швидкого одужання!

Ми дбаємо про Ваше здоров’я!

Лікар

Шинкаренко Василь Петрович

Шинкаренко Василь Петрович

 • Дерматовенеролог
 • Дитячий дерматолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 110

  Консультація дерматолога

  500 грн.

 • 135

  Консультація дитячого дерматолога

  500 грн.

 • 210

  Повторна консультація дерматолога

  450 грн.

 • 235

  Повторна консультація дитячого дерматолога

  450 грн.