Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Лікування псоріазу

Псоріаз – дерматоз, який відноситься до хронічних неінфекційних захворювань, уражує переважно шкіру. Поява псоріазу пов’язана з автоімунними процесами в організмі людини. Проявляється в виді утворень червоного кольору – папул - надміру сухих та припіднятих плям на поверхні шкіри, які мають тенденцію утворювати бляшки, зливаючись між собою. Ці папули є вогнищами хронічного запалення та надмірної проліферації лімфоцитів, а також надмірного ангіогенезу (формування нових капілярів).

Для псоріазу характерне хвилеподібне протікання хвороби з періодами ремісії та рецидивів чи загострення. Стреси, сторонні інфекції, вживання алкоголю та наркотичних речовин можуть спровокувати спонтанні рецидиви. Хоча позбутись хвороби назавжди неможливо, існують комплексні методи лікування псоріазу, які здатні покращити життя хворого. Сюди входять: виявлення і усунення можливого дефіциту вітаміну D, медикаментозне лікування псоріазу, фототерапія, а також когнітивно-поведінкова психотерапія.

За наявності симптомів псоріазу не зволікайте - звертайтеся до медичного центру «Імперіал Медіка». Лікар-дерматовенеролог, фахівець вищої кваліфікаційної категорії, за допомогою найсучаснішого обладнання виконає точну діагностику і призначить ефективне лікування псоріазу. Своєчасне звернення – запорука швидкого одужання!

Ми дбаємо про Ваше здоров’я!

Лікар

Шинкаренко Василь Петрович

Шинкаренко Василь Петрович

 • Дерматовенеролог
 • Дитячий дерматолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 110

  Консультація дерматолога

  500 грн.

 • 135

  Консультація дитячого дерматолога

  500 грн.

 • 210

  Повторна консультація дерматолога

  450 грн.

 • 235

  Повторна консультація дитячого дерматолога

  450 грн.