Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Лікування васкуліту

Васкуліт – це група захворювань, в основі яких лежить імунопатологічне запалення судин. Досі причини цього захворювання залишаються невідомими. Але в основі виникнення лежить генетична схильність з факторами зовнішнього середовища, а також інфекції за участі золотистого стафілокока та вірусу гепатиту. Для багатьох видів васкуліту характерні шкірні реакції. Сюди відносять: геморагічний васкуліт, вузликовий періартериїт, синдром Кавасакі та ін.

Такі васкуліти можуть появлятись у вигляді пурпур (геморагічна висипка на шкірі). Також у хворих часто спостерігаються болі у шлунково-кишковому тракті, ураження нирок та суглобів.

Лікування васкуліту залежить від його виду.

Для лікування васкуліту (загальна терапія) застосовують препарати, які мають протизапальну дію, імунодепресанти та ліки для покращення роботи судин.

У період загострення лікування васкуліту включає в себе: госпіталізацію, крапельниці з розчином новокаїну, прийом антигістамінних препаратів першого покоління, аскорбінової кислоти, дотримання спеціально розробленої дієти з виключенням їжі, яку пацієнт погано переносить чи не засвоює, а також продуктів, які містять сильні алергени.

Якщо у Ви помітили у себе ознаки васкуліту - не варто зволікати. Звертайтесь до медичного центру "Імперіал Медіка", де висококваліфікований дерматовенеролог проведе якісну діагностику та призначить ефективне лікування васкуліту.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікар

Шинкаренко Василь Петрович

Шинкаренко Василь Петрович

 • Дерматовенеролог
 • Дитячий дерматолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 110

  Консультація дерматолога

  500 грн.

 • 135

  Консультація дитячого дерматолога

  500 грн.

 • 210

  Повторна консультація дерматолога

  450 грн.

 • 235

  Повторна консультація дитячого дерматолога

  450 грн.