Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Гастроентеролог

Гастроентеролог - це фахівець, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань органів системи травлення (стравохід, шлунок, товстий і тонкий кишечник, печінка, підшлункова залоза тощо). За допомогою до даного фахівця звертається понад 90% населення, як дорослі, так і діти. Така затребуваність пов'язана зі збільшенням захворювань органів травлення в результаті погіршення якості продуктів харчування, води, збільшення споживання фаст-фудів, неконтрольованого прийому антибіотиків і т.ін.

Серед найбільш поширених захворювань, з якими звертаються до гастроентеролога: гастрит, поліпи, виразкова хвороба (захворювання шлунку); холецистит, жовчнокам'яна хвороба (жовчний міхур); пухлини і кісти (селезінка); дисбактеріоз, коліти (хвороби кишечника); панкреатит (підшлункова залоза) і т.ін.

Симптоми, які вимагають відвідування гастроентеролога: складнощі при ковтанні, нудота, блювота, наявність частої печії, порушення дефекації, відчуття неповного випорожнення кишечника, наявність болю в кишечнику або шлунку, наявність крові в калових або блювотних масах, шкірні висипання, запори, діарея, здуття живота, наявність дискомфорту в області ануса, різка втрата ваги, відсутність апетиту.

При прийомі гастроентеролог здійснює огляд. Якщо виникає необхідність, для підтвердження попереднього діагнозу, лікар може призначити додаткові обстеження (н-р: аналізи калу, сечі, крові, УЗД, фіброгастродуоденоскопію тощо). На основі отриманих результатів гастроентеролог призначає лікування, яке, як правило, є комплексним і передбачає крім медикаментозної терапії дотримання режиму харчування, відмову від алкоголю і т.ін.

Консультації гастроентеролога потрібні і в випадках, якщо у Вас немає проблем з травною системою, але з огляду на певні обставини, Ви опинилися в зоні ризику (тривалий прийом медикаментів, погана екологія тощо).

Якщо Ви спостерігаєте у себе симптоми захворювань травного тракту, не зволікайте - звертайтеся до фахівців медичного центру «Імперіал Медика».

Пам'ятайте, що ефект лікування залежить від своєчасного звернення за медичною допомогою.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікар

Макаренко Олена Олександрівна

Макаренко Олена Олександрівна

 • Гастроентеролог
 • Кардіолог
 • Терапевт

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 751

  Консультація гастроентеролога

  500 грн.

 • 212

  Повторна консультація гастроентеролога

  450 грн.