Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Лікування врослого нігтя

Що таке врослий ніготь?

Врослий ніготь (оніхокриптоз) зустрічається як у дорослих, так і у дітей, і проявляється у вростанні нігтьової пластини в бічний край нігтьового валика. Виникає внаслідок застосування неправильної техніки зрізання нігтя, носіння тісного взуття, грибкових захворювань нігтя, травми нігтя, плоскостопості, вальгусної деформації стоп, спадкової схильності.

Ознаки врослого нігтя

Симптоми захворювання:

 • нігтьовий валик стає червоним і набряклим;
 • через запалення тканин присутній постійний біль, який при ходьбі посилюється.

Якщо одразу не розпочати лікування врослого нігтя, дуже швидко з'являються гнійні виділення та патологічні грануляції кольору сирого м'яса. Їх наявність свідчить про хронічну стадію захворювання.

Діагностика та лікування врослого нігтя

В процесі діагностики захворювання лікар – хірург може направити пацієнта на додаткові обстеження (аналіз крові на глюкозу, рентгенографія тощо) для визначення тактики лікування врослого нігтя.

При хронічній стадії захворювання показаним є оперативне втручання (видалення нігтьової пластини або її частини). Без правильного лікування врослого нігтя може відбутися рецидив захворювання.

Хронічна форма захворювання сприяє виникненню ускладнень: лімфангіїт, лімфаденіт, абсцес пальця стопи, остеомієліт, гангрена пальця тощо.

Якщо Ви помітили у себе ознаки врослого нігтя, не зволікайте – звертайтеся до лікаря-хірурга Медичного центру «Імперіал Медіка». Досвідчені лікарі центру проведуть огляд та призначать ефективне лікування врослого нігтя.

Пам'ятайте, своєчасне звернення за медичною допомогою - запорука швидкого одужання!

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікар

Савіцький Артем Антонович

Савіцький Артем Антонович

 • Хірург

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 115

  Консультація хірурга

  500 грн.

 • 133

  Консультація дитячого хірурга

  500 грн.

 • 231

  Повторна консультація хірурга

  450 грн.

 • 233

  Повторна консультація дитячого хірурга

  450 грн.