Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Жовта лихоманка

Жовта лихоманка – це вірусне захворювання, яке може отримати людина внаслідок укусу комарів. Існує захворювання у двох епідеміологічних формах:

 • лихоманка джунглів (переноситься комарами від хворих мавп);
 • лихоманка населених пунктів (передається комарами від людини людині). Викликає спалахи епідемій.

Інкубаційний період жовтої лихоманки складає шість днів. Перебіг захворювання може коливатися від середнього стану лихоманки до тяжкого гепатиту з геморагічною лихоманкою. При цьому в переважній більшості випадків наявні висока температура, сильний головний біль, біль у м'язах спини й кінцівок, нудота, блювота, жовтий колір шкіри тощо. При швидкому розвитку хвороби хворий може померти через 3-4 дні.

Специфічних препаратів для лікування жовтої лихоманки не створено. Допомога хворим полягає лише в симптоматичному лікуванні, яке спрямоване на полегшення перебігу хвороби у пацієнта.

Ефективним засобом боротьби з хворобою є вакцинація.

Жовта лихоманка залишається єдиним захворюванням, яке потребує вакцинації при в'їзді до країн, в яких існує ризик інфікування жовтою лихоманкою. Це країни Африки та Латинської Америки.

Щеплення потрібно планувати завчасно, оскільки імунітет формується впродовж 7-10 днів.

Якщо Ви плануєте відвідати країни Африки або Латинської Америки, обов'язково потрібно звернутися за консультацією до лікаря-інфекціоніста з питання профілактичного щеплення проти жовтої лихоманки.

Якщо Ви нещодавно відвідували країни Африки або Латинської Америки й повернулися звідти з поганим самопочуттям, також потрібна обов'язково консультація лікаря-інфекціоніста, щоб з'ясувати причину такого стану і не допустити його погіршення.

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» кваліфікований лікар – інфекціоніст зі значним досвідом клінічної практики здійснить огляд, проконсультує щодо можливостей вакцинації стосовно того чи іншого інфекційного захворювання, призначить необхідні обстеження та лікування.

Пам'ятайте, своєчасне звернення до лікаря забезпечує швидке одужання!

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 118

  Консультація інфекціоніста

  500 грн.

 • 218

  Повторна консультація інфекціоніста

  450 грн.