Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

3D ліфтинг

3D ліфтинг

Ниті APTOS

З віком шкіра людини втрачає свою пружність, провисає, з'являються зморшки, проявляються інші суттєві вікові особливості. З такими змінами можна і потрібно своєчасно розпочинати боротьбу. І одним із нових результативних безопераційних методів підтяжки шкіри є армування шкіри нитями, які розсмоктуються з часом і які отримали назву «мезониті».

Нитьовий 3D ліфтинг поєднує переваги косметології та пластичної хірургії. Представляє собою революційний метод естетичної корекції, який дає змогу розташувати тканини обличчя та тіла в потрібній позиції за рахунок ниток, які повністю розсмоктуються. Ефект зберігається від 2 до 5 років.

Процедура триває близько 60 хвилин, перші зміни видно одразу, але результат повністю проявляється через 1,5 -2 місяці.

Досвідчений косметолог-дерматолог Медичного центру «Імперіал Медіка» процедуру нитьового 3D ліфтингу виконує нитями Aptos, які є унікальним продуктом на світовому ринку тредліфтингу і адаптовані під європейські стандарти, мають сертифікацію як в країнах Європейського Союзу так і в Україні. Компанія-виробник Aptos дає дозвіл використовувати свою продукцію лише тим косметологам, які успішно пройшли відповідне навчання й отримали сертифікат про закінчення курсів.

3D ліфтинг нитями Aptos в Медичному центрі «Імперіал Медіка» дасть змогу вирішити будь-яку естетичну проблему і жінок, і чоловіків будь-якого віку (зморшки шиї, лоба, друге підборіддя тощо).

Ми дбаємо про Ваші красу та здоров'я!

[license][item title="" img="https://r.kirgan.top/wp-content/uploads/aptos1.jpg"][/license]

Лікар

Окулова Альбіна Євгеніївна

Окулова Альбіна Євгеніївна

 • Косметолог-дерматолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 9112

  3D-ліфтинг карбоксітерапія Demax - ліфтинг і покращення тургора шкіри, пролонговане зволоження (процедура включає масаж) - 60 хв.

  650 грн.