Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Антицелюлітні програми

Скільки ми докладаємо зусиль, щоб отримати ідеальне тіло?! Дієти, виснажливі тренування, антицелюлітні програми, масажі…

Проте, не зважаючи на всі наші зусилля, залишається таке “солодке” місце, яке ми не в змозі довести до ладу. В цьому випадку ефективним методом боротьби є локальне введення ліполітиків.

При цьому препарати вводяться безпосередньо глибоко в жирову тканину, викликають лізис певної кількості адипоцитів руйнування жирових клітин. Використовується метод для зменшення локальних жирових відкладень (друге підборіддя, жировий горб, складки живота і боків, надколінна область і стегна).

До складу препаратів, як правило, входять: ліполітики і речовини, що прискорюють виведення продуктів розпаду жирових клітин, а також антиоксиданти.

За одну процедуру обробляються, як правило, невеликі ділянки локальних жирових відкладень (живіт, боки, надколінна або зовнішня поверхня стегон). За 4-6 процедури дана зона помітно худне!

Ефект зберігається тривалий час, так як нові адипоцити в цій зоні вже не з'являться. Але при надмірному харчуванні інші адипоцити можуть сильно збільшуватися в розмірах, накопичуючи жир, і зіпсувати результат.

Кваліфікований косметолог-дерматолог Медичного центру «Імперіал Медіка», який пройшов навчання за кордоном, має значний досвід в даній галузі косметології, надасть детальну консультацію та допоможе Вам позбавитись від зайвої ваги.

Ми піклуємось про Ваші здоров’я та красу!

Лікар

Окулова Альбіна Євгеніївна

Окулова Альбіна Євгеніївна

 • Косметолог-дерматолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 9139

  Антицелюлітні програми

  від 450 грн.