Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Біоревіталізація

Біоревіталізація

Чи здатна жінка стати молодшою за короткий проміжок часу? Цілком можливо. І в цьому їй допомагає косметологічна процедура біоревіталізації, яка передбачає інтенсивне зволоження та підтяжку шкіру в певних ділянках тіла на основі введення в її глибокі шари гіалуронової кислоти (компонента біологічного походження). Як наслідок, усуваються або суттєво коригуються видимі недоліки шкіри.

Дана процедура показана при вікових змінах шкіри, її зневодненні й старінні, зменшенні пружності, еластичності, появі мімічних та малих зморшок, нездоровому кольорі обличчя або підвищеній пігментації тощо. Причиною таких змін, крім природних процесів, можуть бути перенесені захворювання, різке зменшення ваги, вплив на шкіру ультрафіолетових променів тощо.

Якщо Ви маєте бажання гарно виглядати завжди, не залежно від віку, то першу процедуру біоревіталізації (за порадами фахівців) потрібно зробити вже в 30-35 років. Омолоджуючий ефект полягає у властивості молекул гіалуронової кислоти вбирати воду (одна молекула кислоти може ввібрати 500 молекул води). Таким чином, шкіра не втрачає вологу з віком і зберігає свою привабливість. Надалі повторювати процедуру потрібно раз на кілька років, що забезпечить своєчасний догляд за шкірою і дасть можливість Вам чудово виглядати не тільки у 50 років, а й у більш старшому віці.

Кваліфіковані косметологи-дерматологи Медичного центру «Імперіал Медіка» подбають про стан Вашої шкіри за допомогою біоревіталізації.

Ми піклуємось про Ваші здоров’я та красу!

Лікар

Окулова Альбіна Євгеніївна

Окулова Альбіна Євгеніївна

 • Косметолог-дерматолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 9151

  Біоревіталізація гіалуроновою кислотою (1 мл)

  1200 грн.