Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Воскова депіляція

Воскова депіляція

Воскова депіляція в сучасній індустрії краси - дуже популярний спосіб позбутись небажаного волосся. Метод є надзвичайно ефективним, оскільки під час процедури волосся видаляється з-під поверхні шкіри. Таким чином, воно відокремлюється від фолікула. У порівнянні з іншими методами видалення волосся, воскова депіляція багато років є однією з найкращих, оскільки гарантує тривалий ефект і є легкою в застосуванні.

Перед застосуванням віск розтоплюють і наносять суцільним шаром на очищену ділянку шкіри. Витримують декілька секунд, поки він не почне тверднути, і за допомогою спеціальних смужок видаляють волосся, різко потягнувши проти росту волосся. Віск наносять на шкіру лише в тому випадку, якщо його температура не перевищує 42 C. Це дає змогу уникнути опіків.

Дану процедуру рекомендують повторювати що 3 тижні, але не частіше. Це дасть змогу шкірі відпочити, а волоссю - рости без втручання бритви, яка робить шкіру схильною до подразнення. Разом із тим потрібно дотримуватись заходів безпеки. Наприклад, Кілька днів після процедури не рекомендовано піддавати впливу прямих сонячних променів ту зону, де проводилась воскова депіляція.

Ще однією перевагою воскової депіляції є відчуття шовковистої та здорової шкіри. Оскільки волосся видаляється разом із коренем, шкіра стає ідеальною.

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» кваліфікований спеціаліст підбирає для кожного клієнта той вид воску, який найкраще підходить, орієнтуючись на тип шкіри та її стан, а також враховуючи індивідуальні побажання.

Ми дбаємо про Ваші красу та здоров'я!

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 630

  Депіляція ніг (до коліна)

  220 грн.

 • 631

  Депіляція ніг (вище коліна)

  220 грн.

 • 632

  Депіляція пахової зони

  150 грн.

 • 633

  Депіляція рук

  220 грн.

 • 634

  Депіляція обличчя (верхня губа)

  100 грн.