Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Мамолог

Мамолог – це лікар, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням різних патологій молочних залоз жінок будь-якого віку.

Основними захворюваннями, з якими найчастіше звертаються жінки до мамолога є:

 • пухлини молочних залоз (фіброаденома, саркома, ліпома тощо);
 • захворювання, які виникли внаслідок порушення гормонального фону (мастопатія, гінекомастія, фіброзно-кістозні захворювання);
 • захворювання запального типу (мастит і т.ін.).

Якщо жінка не має скарг, то плановий огляд у мамолога потрібно проходити на 5-6 день після закінчення чергової менструації. Після 30 років планові огляди потрібно проходити 1 раз на рік.

Якщо жінка має спадкову схильність, або перенесла хірургічне втручання на молочних залозах, відвідувати мамолога потрібно 2 рази на рік.

Якщо є певні скарги (біль, виділення, ущільнення тощо), то візит до лікаря потрібно здійснити негайно, щоб не втратити дорогоцінний час.

Також відвідування мамолога потрібно у випадках, коли жінка має захворювання, які можуть сприяти виникненню проблем з молочними залозами. Це і хвороби статевої системи, травми молочних залоз, порушення роботи печінки, важкий перебіг вагітності, довготривалі стресові стани тощо.

Лікар-мамолог під час прийому здійснює огляд, за потреби для кінцевого діагностування призначає додаткові обстеження (УЗД, мамографія, біопсія, загальний аналіз крові, онкомаркери тощо).

Лікування виявлених патологій (в залежності від діагнозу) може здійснюватись медикаментозним способом, оперативним або фізіотерапевтичним. На лікуванні злоякісних новоутворень молочних залоз спеціалізуються саме онкохірурги-мамологи (онкомамологи).

Своєчасне звернення та чітке дотримання рекомендацій лікаря-мамолога є важливою умовою для профілактики захворювань молочних залоз у жінок.

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» у місті Вишневе, Ви можете звернулися за профілактичним оглядом, консультацією, лікуванням до лікарів мамологів-онкологів, які мають значний клінічний досвід у сфері профілактики та лікування (медикаментозного та оперативного) патологій молочних залоз жінок.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікар

Кротенко Крістіна Володимирівна

Кротенко Крістіна Володимирівна

 • Онкохірург-мамолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 113

  Консультація мамолога

  500 грн.

 • 214

  Повторна консультація мамолога

  450 грн.

 • 612

  Пункція молочної залози

  400 грн.