Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Масаж грудей

Масаж грудей для профілактики захворювання молочних залоз

Особливим періодом в житті жінок є вагітність та період грудного вигодовування малюка. І в цей час особливого значення набуває така процедура як масаж грудей. Він сприяє покращенню руху молока по протоках, виводить зайве застійне молоко, знімає набряки, і тим самим запобігає лактостазу.

Диво грудного вигодовування, що є частиною життя кожної матері, має свої негативні впливи на вигляд і форму грудей. Молочна залоза збільшується в два, а іноді - і в три рази, що в свою чергу призводить до естетичних змін, таких як розтяжки, яких можна уникнути також за допомогою масажу грудей.

Гарні груди - це гордість жінки. Але вікові ознаки, грудне вигодовування, захворювання молочних залоз - це чинники, що в якійсь мірі є трагедією для кожної жінки.

Масаж грудей підтягує шкіру та приводить в тонус м'язи, які відповідають за форму грудей, роблячи її пружною та привабливою. Він є не тільки рятівником в профілактиці вікових або післяпологових змін молочних залоз жінки, корекції форми грудей, але й однією із методик лікування патологій, таких як мастопатія, мастит.

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» Ви маєте змогу отримати послуги масажу грудей від професійного масажиста.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікар

Процун Олег Володимирович

Процун Олег Володимирович

 • Масажист

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 861

  Лікувальний масаж молочних залоз (20 хв.)

  300 грн.