Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Реабілітаційний масаж

Відновлення після пологів, інсультів та травм

Реабілітаційний масаж (масаж в системі реабілітації) використовується для реабілітації (відновлення працездатності) як один з елементів при функціональному лікуванні та відновленні роботи органів. Дану методику масажу зазвичай поєднують з ЛФК, кінезотерапією (лікування рухами) та механотерапією (апарати та тренажери).

Особливу роль даний вид масажу має під час відновлення організму людини після травм, інсульту, для жінок – пологів.

Реабілітаційний масаж при травмах, зазвичай, призначається якомога раніше для нормалізації крово- та лімфотоку, зняття больового синдрому, розсмоктування набряків, гематом, регенерації тканин та відновлення рухливості. В поєднанні з грамотною медикаментозною терапією дає можливість максимально пришвидшити період одужання.

Масаж під час реабілітації після інсультів має тривалий характер Він доповнює медикаментозного лікування і проводиться в поєднанні з ЛФК та лікувальною гімнастикою. Слід зазначити що, для вдалого відновлення після інсульту реабілітаційний масаж обов'язково призначають якомога раніше та здійснюють обов'язково під наглядом лікуючого лікаря. Тактовне та своєчасне застосування масажу, як методу реабілітації, забезпечують у таких випадках гарні результати та тривалий ефект.

В післяпологовий період реабілітаційний масаж для жінки є вкрай необхідним. Саме дана процедура дає змогу підвищити еластичність м'язових волокон черевної порожнини та їх скоротливу функцію, що прискорює відновлення фігури після пологів. Також масаж зніме відчуття втоми, через безсонні ночі з малюком, та позбавить нервового перенавантаження, що не рідкість в перші місяці материнства для жінки. Та не слід забувати, що даний вид масажу, як і будь-який інший в системі реабілітації, є результативним лише при призначенні його профільним спеціалістом (акушером-гінекологом).

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» професійний масажист з урахуванням призначень лікуючих лікарів допоможе Вашому організму повернути сили та втрачену форму після інсульту, травм, пологів.

Ми дбаємо про Ваше здоров’я!

Лікар

Процун Олег Володимирович

Процун Олег Володимирович

 • Масажист

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 875

  Масаж лікувальний післяпологовий з елементами гімнастики

  300 грн.