Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Лікування захворювань периферичної нервової системи

Периферична нервова система - це частина нервової системи, яка знаходиться поза межами головного та спинного мозку і складається з черепно- мозкових, спинно-мозкових нервів та нервових сплетінь. Основне її призначення – забезпечити надходження імпульсів від центральної нервової системи (ЦНС) до робочих органів – м'язів та у зворотному напрямку.

Периферична нервова система, на відміну від ЦНС, не має такого захисту, тому має ризик механічного пошкодження та негативного впливу токсинів. Причинами пошкодження периферичної нервової системи можуть стати інфекційні захворювання, авітаміноз, інтоксикації, травми, порушення кровообігу тощо.

Захворювання периферичної нервової системи (неврити, невропатії, невралгії) можуть мати різну локалізацію, причину виникнення та прояви.

Ці недуги викликають порушення чутливості (оніміння, печіння і т.ін.), біль, м'язову слабкість. Без своєчасного лікування захворювань периферичної нервової системи можуть виникати обмеження рухів, порушення координації, нестійкість при ходьбі, зміна якості життя.

Методи діагностики захворювань периферичної нервової системи спрямовані на виявлення і корекцію основного захворювання (наприклад, ураження периферичних нервів при цукровому діабеті, алкоголізмі та ін.).

Лікування захворювань периферичної нервової системи є комплексним і може складатися з:

 • медикаментозної терапії (спрямована на корекцію основного захворювання, зняття болю і відновлення функції нервів);
 • немедикаментозної терапії (фізіотерапевтичні процедури);
 • оперативного втручання (при тривалому стійкому неврологічному дефекті і неефективності консервативної терапії, при гострих станах і наявності абсолютних показань до оперативного лікування захворювань периферичної нервової системи).

Лікування захворювань периферичної нервової системи, як і терапію хвороб центральної нервової системи, необхідно проводити негайно.

Якщо Ви відчуваєте обмеженість рухів, порушення координації, нестійкість при ходьбі, оніміння, біль в м'язах, не відкладайте візит до лікаря-невролога, це може бути небезпечним для Вашого здоров'я і життя!

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії, здійснить огляд, призначить необхідні обстеження, на їх основі – діагностує захворювання, призначить програму лікування захворювань периферичної нервової системи. Пам'ятайте, своєчасне звернення – запорука швидкого одужання!

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікарі

Ніколаєнко Ірина Романівна

Ніколаєнко Ірина Романівна

 • Невролог дитячий
Карпенко Зоя Михайлівна

Карпенко Зоя Михайлівна

 • Невролог
Мороз Оксана Віталіївна

Мороз Оксана Віталіївна

 • Невролог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 111

  Консультація невролога

  500 грн.

 • 132

  Консультація дитячого невролога

  500 грн.

 • 211

  Повторна консультація невролога

  450 грн.

 • 232

  Повторна консультація дитячого невролога

  450 грн.