Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Офтальмолог

Офтальмолог

Офтальмолог - лікар, предметом діяльності якого є профілактика, діагностика та лікування захворювань ока та його органів (очне яблуко, повіки, кон'юнктива, очниця).

Пацієнтами офтальмолога є як дорослі, так і діти.

У дитячому віці при своєчасному зверненні до офтальмолога і систематичному лікуванні та профілактиці вдається зупинити розвиток певних патологій. Для цього до досягнення дитиною 14 років офтальмолога слід відвідувати для профілактичного огляду не рідше одного разу на рік (до цього віку, як правило, завершується формування органів зору).

Офтальмологічних захворювань існує безліч. Причини їх можуть бути також різноманітними: від вроджених патологій до травм, вікових, набутих та інфекційних захворювань очей.

Серед найбільш розповсюджених офтальмологічне проблем - короткозорість (міопія), вікова далекозорість (пресбіопія), глаукома, катаракта, синдром «сухого ока» і т.ін.

Лікування виявлених патологій (залежно від діагнозу) може здійснюватися медикаментозним способом, оперативним або фізіотерапевтичним.

Своєчасне звернення і чітке дотримання рекомендацій лікаря - офтальмолога є важливою умовою для профілактики офтальмологічних захворювань.

У Медичному центрі «Імперіал Медика» Ви можете зверннутися за профілактичним оглядом, консультацією, лікуванням (в т.ч. апаратним) до лікаря - офтальмолога, який мають значний досвід в сфері профілактики та лікування офтальмологічних патологій.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікар

Євтушенко Тетяна Миколаївна

Євтушенко Тетяна Миколаївна

 • Офтальмолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 108

  Консультація офтальмолога

  500 грн.

 • 138

  Консультація дитячого офтальмолога

  500 грн.

 • 208

  Повторна консультація офтальмолога

  450 грн.

 • 238

  Повторна консультація дитячого офтальмолога

  450 грн.