Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Лікування кривошиї у дітей

Кривошия у дітей може бути як вродженою так і набутою.

Виникнення вродженої (м'язової) кривошиї обумовлено порушеннями у внутрішньоутробному розвитку дитини. Виявити цю патологію можуть вже в пологовому будинку. Якщо цього не сталося, то надалі відбувається погіршення, яке проявляється клінічно вже в місячному віці постійним поворотом голови дитини в один бік. Якщо батьки не помітили цієї особливості, то в 2-3 місяці малюк буде постійно повертати й закидати голову трохи назад, при цьому лопатки будуть розгорнуті в сторони. В 5-6 місяців дитина вже матиме асиметрію шиї, обличчя, викривлення хребта в шийно-грудному відділі, виражений поворот голови. Одночасно починає розвиватися косоокість. Такі зміни вже важко не помітити.

Окрім вродженої кривошиї у немовлят може розвинутись установча (звична) кривошия, Пов'язано її виникнення з тим, що дитину кладуть в ліжечку в одне і теж положення, на руках носять на одному і тому ж боці. Якщо своєчасно помітити ці зміни, і почати дитину укладати по черзі на різні боки, то таку кривошию можна усунути досить швидко.

Набута (кісткова) кривошия розвивається у дітей вже в шкільному віці.

Діти, які мають таку патологію, як кривошия, повинні спостерігатися у дитячого ортопеда. Чим раніше виявили та почали лікування кривошиї у дітей, тим кращим буде результат. Тому батьки повинні бути уважними й дотримуватись усіх рекомендацій лікаря щодо масажу, лікувальної гімнастики, фізіопроцедур. При відсутності ефекту від консервативної терапії, проводиться оперативне лікування кривошиї у дітей (після 1,5-2 років). Якщо до 6 років лікування кривошиї у дітей не проводилось, то навіть операція не матиме бажаного результату.

Якщо Ви маєте хоча б найменшу підозру щодо наявності у Вашого малюка зазначеної ортопедичної патології, не зволікайте – звертайтеся до досвідченого дитячого ортопеда Медичного центру «Імперіал Медіка». Лікар уважно огляне Вашу дитину, встановить наявність або відсутність захворювання, за необхідності призначить потрібні обстеження, лікування, масаж, фізіотерапевтичні процедури.

Пам'ятайте, що своєчасне звернення – гарантія швидкого одужання! Будьте уважними до своєї дитини!

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 109

  Консультація ортопеда-травматолога, вертебролога

  600 грн.

 • 137

  Консультація дитячого ортопеда-травматолога

  500 грн.

 • 209

  Повторна консультація ортопеда-травматолога, вертебролога

  500 грн.

 • 237

  Повторна консультація дитячого ортопеда-травматолога

  450 грн.

 • 869

  Масаж (дитячий) лікувальний при кривошиї (15 хв.)

  300 грн.