Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Ортопед

Ортопед – лікар, сферою діяльності якого є профілактика, діагностика та лікування вроджених та набутих патологій кістково-м'язової системи людини.

При цьому допомога пацієнтам може надаватися як в екстреному порядку (при розтягненнях, переломах та інших травмах), так і в плановому.

Пацієнтами ортопеда можуть бути і діти, і дорослі. У дітей ортопед, як правило, лікує вроджені патології (дисплазія кульшових суглобів, плоскостопість з елементами вальгусної та варусної деформації ступні, кривошиї, клишоногість, наявність рудиментів пальців кистей і стоп на шкірно-судинній ніжці), а також набуті, як-от врослий ніготь, незначні поверхневі ураження шкіри та підшкірно-жирової клітковини кінцівок тощо.

Ортопед-травматолог проводить первинну хірургічну обробку ран дітям та дорослим, яка включає: місцеве знеболення, обробка рани антисептиками, накладання швів, догляд за післяопераційною раною, можливість дренування рани, зняття швів. Крім того, з метою профілактики ускладнень захворювань кістково-м'язової системи, ортопед здійснює планові огляди з приводу спостереження за пацієнтами із закритими переломами, репозиціями уламків кісток з можливістю накладання фіксуючих пов'язок - лонгет та циркулярних пов'язок різного ступеня складності.

Ще одним напрямом у роботі лікаря є видалення доброякісних пухлин на рівні шкіри та підшкірно-жирової клітковини під місцевим знеболенням у дітей старшого віку та дорослих. Також до ортопеда можна звернутись для видалення кліщів.

Під час візиту ортопед здійснює огляд, за потреби для кінцевого діагностування призначає додаткові обстеження (наприклад, УЗД, рентген чи МРТ).

Своєчасне звернення та чітке дотримання рекомендацій лікаря ортопеда-травматолога є важливою умовою при лікуванні ортопедичних захворювань.

В медичному центрі «Імперіал Медіка» Ви можете звернутися за профілактичним оглядом, консультацією, лікуванням до лікаря-ортопеда, який має значний клінічний досвід у сфері профілактики та лікування вроджених та набутих патологій кістково-м'язової системи людини.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікар

Бурденюк Сергій Анатолійович

Бурденюк Сергій Анатолійович

 • Вертебролог
 • Мануальний терапевт
 • Ортопед-травматолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 109

  Консультація ортопеда-травматолога, вертебролога

  600 грн.

 • 137

  Консультація дитячого ортопеда-травматолога

  500 грн.

 • 209

  Повторна консультація ортопеда-травматолога, вертебролога

  500 грн.

 • 237

  Повторна консультація дитячого ортопеда-травматолога

  450 грн.