Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Планові та профілактичні огляди дітей у ортопеда

Стан опорно-рухового апарату людини обумовлює якість її життя. І саме в дитячому віці (до 16-18 років) закладається підґрунтя здорового хребта, правильної постави. Батьки повинні бути уважними до стану опорно-рухового апарату своєї дитини і забезпечувати їй систематичний огляд і контроль з боку фахівця – лікаря-ортопеда.

Перший огляд даний фахівець здійснює ще в пологовому будинку, а наступні відвідування рекомендується здійснювати в 1, 3, 6 місяців і в 1 рік, до початку шкільного навчання – 1 раз на рік, з 6 і до 18 років – 1 раз на півроку.

В перший рік життя планові та профілактичні огляди дітей у ортопеда потрібні для виключення таких діагнозів як кривошия, клишоногість, дисплазія кульшових суглобів, рахіт тощо. Якщо патологія виявляється то своєчасно призначене і виконане в повному обсязі лікування забезпечить її подолання.

В рік лікар перевіряє поставу і постановку стопи малюка, дивиться, як сформований кістяк, чи у нормі суглоби.

В наступні відвідування ортопеда перевіряється розвиток та наявність відхилень опорно-рухової системи дитини: стан, пропорції хребта, кінцівок тощо.

Частота планових та профілактичних оглядів дітей у ортопеда обумовлена тим, що в дитячому віці кістково-м'язова система тільки формується і на фоні інтенсивного росту, гормональних стрибків, фізичних навантажень можуть відбуватися різноманітні відхилення в розвитку опорно-рухового апарату дитини. Якщо ці зміни своєчасно не виявити, то виправити ситуацію надалі без оперативного втручання буде неможливо. Однак оперативне втручання не гарантує відповідної якості дорослого життя, оскільки стан хребта людини, його опорно-рухового апарату впливає на усі внутрішні органи, на їх розташування й, відповідно, на їх здатність нормально функціонувати.

Тому допоки Ваша дитина не досягне повноліття, її систематично потрібно показувати дитячому ортопеду, навіть якщо скарги з боку опорно-рухового апарату є відсутніми.

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» здійснюються планові та профілактичні огляди дітей у ортопеда. Дитячий ортопед клініки - висококваліфікований фахівець, який має значний клінічний досвід у сфері вроджених та набутих патологій розвитку дитини, в області реабілітації після травм, і якому можна довірити найдорожче – здоров'я своєї дитини.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 109

  Консультація ортопеда-травматолога, вертебролога

  600 грн.

 • 137

  Консультація дитячого ортопеда-травматолога

  500 грн.

 • 209

  Повторна консультація ортопеда-травматолога, вертебролога

  500 грн.

 • 237

  Повторна консультація дитячого ортопеда-травматолога

  450 грн.