Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Отоларингологія

Отоларингологія

Отоларингологія - це напрям в медицини, який спеціалізується на діагностиці й лікуванні патологій вуха, горла, носа, а також голови та шиї.

Лікар, який спеціалізується на захворюваннях цієї групи – отоларинголог, ЛОР, ларингооторинолог, лікар «вухо-горло-ніс».

Кожен з нас хоча б раз у житті, але мав привід звернутися за допомогою до фахівця даної спеціалізації. Захворювання носа, горла, вух частіше виникають у дитинстві. Але доросле життя, особливо у період осінньо-весняних епідемій ГРВІ, грипу, також часто наповнене різними захворюваннями, які призводять до виникнення проблем (у т.ч. й різноманітних ускладнень) з боку горла, носа, вух.

Відсутність своєчасного лікування, ігнорування даних захворювань може призвести до дуже тяжких наслідків. Хронізація захворювань ЛОР-органів виступає джерелом ускладнень різних систем і органів людини: серцево-судинної, ендокринної, неврологічної, нирок, тощо. Тому захворювання даної групи потребують обов'язкового лікування і недопущення переходу їх у хронічну форму.

Дитячий і дорослий ЛОР-лікарі вищої категорії Медичного центру «Імперіал Медіка» завжди нададуть кваліфіковану допомогу і забезпечать відповідне лікування ЛОР-патологій.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікарі

Корнієвська Юлія Вадимівна

Корнієвська Юлія Вадимівна

 • Отоларинголог
Когут Ірина Анатоліївна

Когут Ірина Анатоліївна

 • Отоларинголог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 107

  Консультація ЛОР-лікаря

  500 грн.

 • 136

  Консультація дитячого ЛОРа

  500 грн.

 • 207

  Повторна консультація ЛОР-лікаря

  450 грн.

 • 236

  Повторна консультація дитячого ЛОРа

  450 грн.